365 Gün Kurye

 

365 gün kurye

365 gün kurye Yürüttüğünüz dağıtım politikamız dahilinde firmamıza kattığımız müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunuyoruz. Günlük olarak özellikle kaliteli bir hizmet çatısı altında posta kutusuna bırakılan kurye dağıtımları ile birlikte imzalı veya imzasız dağıtımların yanı sıra, kimlik şartı bulunan seçenekler de yine kurye personelimiz eşliğinde en iyi hizmet vermekten gurur duyarız. Elbette işlemleri bütçenizi zorlamayacak şekilde sağlayarak ileriki zamanlarda düzenli olarak bizimle çalışmanız için ayrı bir olanak sunmaktayız. Burada tek yapmanız gereken gerçekleştirmeyi istediğiniz 365 gün kurye dağıtım için karar vermek ve hemen bizimle iletişim kurmaktır.

Mahalle Mahalle Kurye

İstanbul Mevlana Mahallesi, İstanbul Mimar Sinan Mahallesi, İstanbul Mustafa Kemal Mahallesi, İstanbul Yeni Şehir Mahallesi, İstanbul Aşık Veysel Mahallesi, İstanbul Ferhat Paşa Mahallesi, İstanbul Ambarlı Mahallesi, İstanbul Cihangir Mahallesi, İstanbul Denizköşkler Mahallesi, İstanbul Gümüşpala Mahallesi, İstanbul Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, İstanbul Merkez Mahallesi, İstanbul Tahtakale Mahallesi, İstanbul Üniversite Mahallesi, İstanbul Yeşilkent Mahallesi, İstanbul Firuzköy Mahallesi, İstanbul 100.Yıl Mahallesi, İstanbul Bağlar Mahallesi, İstanbul Barbaros Mahallesi, İstanbul Çınar Mahallesi, İstanbul Demirkapı Mahallesi, İstanbul 43296 Mahallesi, İstanbul Fatih Mahallesi, İstanbul Kirazlı Mahallesi, İstanbul Göztepe Mahallesi, İstanbul Merkez Mahallesi, İstanbul Hürriyet Mahallesi,

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir