7/24 Kurye

Akatlar Kurye

7/24 kurye İstanbul

7/24 kurye İstanbul Çekmeköy’de ikamet ediyorsanız ve acil olarak kurye hizmetlerine ihtiyacınız varsa FSM Kurye olarak deneyimli ekibimiz ile yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kurye sektörü son derece önem ve kalite isteyen bir sektördür. Bunun bilincinde olarak müşterilerimizin işlemlerini aksatmadan yapmak ve tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için Çekmeköy kurye hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizler de kaliteli bir firma arıyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul 7/24 Fsm Motorlu Kuryesi

7/24 Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

7/24 Kuryeniz

Akbaba , Alibahadır , Anadolufeneri , Dereseki , Elmalı , Görele , Kaynarca , Polonezköy , Poyraz , Örnekköy , Anadoluhisarı , Anadolukavağı , Beykoz Merkez , Çamlıbahçe , Çiğdem , Çubuklu , Göksu , Göztepe , Gümüşsuyu , İncirköy , Kanlıca , Kavacık , Ortaçeşme , Paşabahçe , Rüzgarlıbahçe , Soğuksu , Tokatköy , Yalıköy , Yenimahalle , Riva , Acarlar , Fatih , Yavuz Selim , Çengeldere , Çiftlik , Baklacı , İshaklı , Zerzavatçı , Cumhuriyet , Göllü , Paşamandıra ,Bozhane ,Mahmutşevketpaşa , Kılıçlı , Öğümce , Yakuplu , Cumhuriyet , Dereağzı , Kavaklı , Barış , Sahil , Büyükşehir , Adnan Kahveci , Marmara , Gürpınar , Arapcami , Asmalımescit , Bedrettin , Bereketzade , Bostan , Bülbül , Camiikebir , Cihangir , Çatmamescit , Çukur , Emekyemez , Evliya Çelebi , Fetihtepe ,Firüzağa , Gümüşsuyu , Hacıahmet , Hacımimi , Halıcıoğlu , Hüseyinağa , İstiklal , Kadımehmet , Kalyoncukulluk , Kamerhatun , Kaptanpaşa , Katip Mustafa Çelebi , Keçeçipiri ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir