Acil Motorlu Kurye 0850 611 07 77

Acil Motorlu Kurye

Acil Motorlu Kurye İstanbul 0850 611 0 777

Acil motorlu kurye geliştirdiğimiz özel takip fonksiyonu ile abonemiz olan müşterilerin gidecek gönderi ve paketlerini acil motorlu kuryeşirketi olarak takip ediyoruz. İstanbul içinde 2 saat ile 4 saat arasında değişen zamanlarla imzalı veya sözleşmeli bir hizmeti veriyoruz. Seçkin bir acil kuryeolarak söz verdiğimiz anda, eşsiz bir değer taşıdığımızın da bilincindeyiz. Adresinizden alarak gitmesini istediğiniz yeni adresine göre kurye ihtiyaçlarınıza nokta koyabilirsiniz. Normal, Ekspres ve VİP Taşıma Özelliklerimiz 24 saatin her zaman diliminde göndereceğiniz paketler nerede olursa olsun hemen ekip çalışanımız size gelecektir. Özel donanımlı, konforlu ve güvenilirliği yüksek acil motorlu kurye sürecini anında başlatacaktır. Bu zamana kadar hiç görmediğiniz acil moto kurye faaliyetlerini görebileceksiniz. Başlığımızda belirttiğimiz moto kurye seçeneklerinden uygun olanını da karar verebilir, bize iletebilirsiniz.

60 Yakın Motorlu Kurye Filomuz Emrinizde

İrtibat hatlarımız ve motorlu kurye çağrı bölümümüz hemen isteklerinizi belirtmeniz bakımından yeterlidir. Tam 60 motorlu kurye hizmet kapasitemizle artık paketleri ertelemeden ulaştırma keyfini çıkarabilirsiniz. Bütçenize dost motorlu kurye merkezimiz birbirinden kazançlı kılacak yeni fiyat avantajları ile de maliyeti düşük işlerin mimarıdır.

Acil Kurye Hızlı Hizmet

Kurye ihtiyaçlarınızda en önemli çözüm ortaklarınızdan biri olan ve standartların üzerinde bir hizmet sunan Fsm Kurye, bütçeleri aşmayan fiyatları ile de müşterilerin tercih ettiği firmalar arasında yer almayı başarmaktadır. Meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğu hesap ederek kurye hizmeti sunan ve her zaman için ikinci bir plana sahip olan acil kurye elemanları, her zaman kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Acil kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye

Express Kurye

Express kurye Teslimat – 30 İle 120 Dakikalarda Teslimatlarınız Alınır & Bu Sürelerde Teslimat Yapılır.

Normal Kurye

Normal Moto Kurye Teslimat – 30 ile 240 Dakikada Sizleren Alır & Bu Süreler İçerisinde Teslimat Yapılır.

Uçak Kargo

Uçak Kargo – İstanbul Çıkışkı Veya İstanbul Gelişli Uçak Kargo Gönderilerinizi Kapıdan Kapıya Teslimat Yapılır.

SSS Acil Kurye

Neden Abone Önemli? İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. Nasıl Abone Olunur? Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir. En Yakın Kurye Nerede Şuanda? İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz