Akatlar Kurye

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye

Akatlar kurye geniş filosuyla her türlü evraklarınızı akatlar kurye ağında teslim edebilen şirketimizi hemen seçebilirsiniz. Son derece farklı ve yeni nesil motor modellerimizle Akatlar dan şehrin her bir köşesine ivedi teslim işlerine imza atmaktayız. Yarım saatte yakın noktalara ulaştırma tecrübemiz ve uzak bölgeler içinde maksimum 4 saat güveni ile derhal kararınızı bizden yana verebilirsiniz. Ebat Taşıma İçin Çözümler Küçük paketler, içinde evrak olan siparişler ve dahası için moto Akatlar motorlu kurye durağınız olmayı sürdüreceğiz. Biz, 7 / 24 aralıksız yardımcı olmayı her koşul ve şartta yerine getiriyoruz. Bünyemiz içerisinde motorlu kuryenin haricinde arabalı seçeneğimizin bulunduğunun da altını çizebiliriz. Normal Teslimat – 30 ile 240 Dakikada Sizleren Alır & Bu Süreler İçerisinde Teslimat Yapılır.

☎ 0850 611 0 777 Akatlar Uçak Kargo

Akatlar kurye ile hava kargo İstanbul çıkışlı uçak kargo hizmetlerimiz kargonun 7 gün ve 24 saat ihtiyaçlarınıza cevap verdiği hava kargo ile gerek kapıdan kapıya gerek havalimanından havalimanına uçak kargo hizmetimizi kullanabilirsiniz. İstanbul Ankara İzmir arasında tüm teslimatlarınızı gerçekleştirebiliriz bu gönderi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçip gönderi yapacağınız il için bilgi alabilirsiniz.

Etiler Kurye ☎ 0850 611 0 777

Aralıksız ve geniş ekibiyle çalışan iş yerimiz, sınırı akatlar kurye ile kalmayan faaliyetlerini özel iskontolu fiyatlarla da yapmaktadır. Ödemeler için kapıda nakit ve kredi kartı şıklarını da bulabilirsiniz. İstanbul ve genelinde bir telefon mesafede olan en yakın kurye merkezini aramanız kafidir. Yeni kampanyalar ve size özel avantajları da derhal iletişim yollarımızı kullanarak öğrenebilirsiniz.

☎ 0850 611 0 777 Akatlar Etiler Kuryeniz

Acil kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Devamını Oku Neden Abone Önemli? İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. Nasıl Abone Olunur? Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir En Yakın Kurye Nerede Şuanda? İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz 6,500m

Dağıtım ☎ 0850 611 0 777

Dağıtım hizmetimizi ile gerek davetiye gerek broşür tüm dağıtımlarınızı günün 24 saatti dağıtım yapılmaktadır. 57 Kiralık Kurye Aylık yıllık günlük kurye kiralama ile tüm kurye masraflarını sabitleme ile exra aysonu bir süpriz ile karşılaşmadan giderlerinizi sabitleyin