Avcılar Kurye Firmasıyız

 

Avcılarda kurye firmasıyız

Avcılarda kurye firmasıyız Avrupa yakası kurye hızlı Teslimat Hizmetleri Bu konuda gerçekleştireceğimiz çalışmalar dahilinde, göndermeyi heves ettiğiniz herhangi bir paket ya da evrak hedefiyle size belli bir zaman garantisi sağlıyor ve bu zaman dahilinde gönderilerinizi adrese ulaştırıyoruz. Böyle bir çalışma hedefiyle her ne kadar en çok motosikletle kuryeleri kullansak da, amaca göre en iyi hizmeti alabilmek adına farklı kurye çalışanlarımızı da yine bu bağlamda değerlendirmekteyiz. Avcılarda kurye firmasıyız  Avrupa yakası moto kurye Çoğu zaman acil bazı gönderiler olabilmektedir.  Avcılar Kurye Firmasıyız Bunların belirlenmiş bir zaman içersinde doğru adrese ve doğru kişiye ulaştırılması büyük bir önem arz eder. Bunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar bu tür işlemleri gerçekleştirmiş sağlam referanslar ile beraber sizi profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyar.

Avcılar ilçesinde toplam 10 mahalle var.

Avcılar ilçesinde toplam 10 mahalle var. Ambarlı Mahallesi Cihangir Mahallesi Denizköşkler Mahallesi Firuzköy Mahallesi Gümüşpala Mahallesi Merkez Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tahtakale Mahallesi Üniversite Mahallesi Yeşilkent Mahallesi

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Avrupa Yakası Bölgeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir