Beşiktaş Kurye 0212 588 66 60

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Beşiktaş kurye arayışlarınızın tek seçeneğiönemli evrak, belge ya da paketleri moto kurye ile en kısa sürede yerine ulaştırma ihtiyacınız mı var? Bunu güven ve garantili ilkeler altında yerine getirecek adres mi arıyorsunuz? Sektörün gerekliliklerini en iyi şekilde analiz etmiş ve müşterilerini % 100 memnun bırakan şirketimizi tercih ederek motorlu kurye ve dağıtım işlerinizi profesyonel şekilde yerine getirebilirsiniz. Her Ay Binlerce Dağıtım Yapan Adresiz Kargo hizmetini İstanbul merkezinde 1-2 saat içinde yerine getiren ailemizin, Beşiktaş kurye işlerinizi de bu zaman diliminde yerine getireceğini söyleyebiliriz. Çok acil ulaşması icap eden hizmetler için kurye çağır bölümümüzü kullanabilir ve dakikalar sonra adresinize geldiğimize şahit olabilirsiniz.

Beşiktaş Kurye Maçka Etiler Ortaköy Ulus Motorlu Kurye

Moto Kurye şirketler, atölyeler ya da holdingler için evrak gönderimi için seçilen bir aracı firmadır. Ürün gönderecek kişi aracı olarak seçilen moto kurye ile irtibat kurar ve kurye motoru ile ürünü teslim alacağı noktaya gelir. Ürünün gönderileceği kişi ya da iş yerine teslimini yapar. Bu işi yaparken gayet makul bir ücret ile hizmet vermektedir https://www.fsmkurye.com/besiktas-kurye/  60 adet motosikletli kuryesi bulunan markamızın, her ay ortalama 4500 evrak teslim etme kapasitesiyle de alanının lideri olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerine mükemmel ve tam vaktinde beşiktaş moto kurye desteği sunabilmenin bütün detaylarını bilen bizimle taşıma ücretleri konusunda da rahat edeceksiniz. 12 ay sürekli devam eden kampanyalarımız ve ödeme opsiyonlarımız ile bütçenize yük getirmeyecek miktarlarla cebinizi de mutlu kılabilirsiniz.

Ataşehir Moto Kurye
Ataşehir Moto Kurye

Beşiktaş Acil Moto Kurye Hızlı Hizmet

Beşiktaş motor kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye