Beşiktaş Kuryesi 7/24 Hemen Ara

Beşiktaş Kuryesi 7/24 Hemen Ara 0212 588 66 60 Motorlu kurye hizmetlerini alabileceğiniz bölgelerden bir tanesi olan Beşiktaş kurye İstanbul içerisinde yer aldığı için dağıtım süresi 3 gündür. Moto kurye sayesinde gönderileriniz en hızlı şekilde teslim edilmesi gereken kişilere ulaştırılmaktadır.

Yakın illere normal teslimatlar genel olarak 60 ile 240 dakika kadar sürmektedir. Söz konusu süre arabalı teslimatlarda gerçekleşmektedir. İstanbul’un merkezi konumlarından alınacak Beşiktaş kurye hizmeti ortalama süre olarak 30 ile 120 dakika sürebilmektedir. Uçak kargosu havalimanına gidiş saatlerine ve uçak zamanlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Beşiktaş Kuryesi 7/24 Hemen Ara

Her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen FSM Kurye, hep tam zamanında teslimat gerçekleştirmektedir. Bunun için müşterilere en yakın olan kurye gönderilmektedir.

Moto Kurye Hizmetleri Beşiktaş kurye

Uygun fiyat politikasının uygulandığı Beşiktaş kurye hizmetlerinde taşımacılık güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi moto kurye hizmeti verilmektedir. Arabalı kurye ve express kuryenin yanı sıra, motorlu kurye hizmetleri en ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulur. Sektörü iyi analiz etmiş bir firmadan hizmet almak her zaman için faydalıdır. Güler yüzlü personelden firma aracılığıyla kaliteli ve iyi bir motorlu kurye hizmeti alabilmeniz mümkündür.

BEŞİKTAŞ İLÇESİ

Beşiktaş’ın tarihi ilk çağlara uzanır. O zamanlardaki adı “Taş Beşik” anlamına gelen “Kune Petr” olarak bilinir. İlk sakinleride Traklar’dır.
Ünlü seyyah Evliya Çelebi ; şehrin kurulduğu yerde çok eskiden büyük bir kilise kuran Yaşkı adlı bir papazın, İsa’nın çocukluğunda yıkandığı taş bir tekneyi, Kudüs’ten beşik taşı getirdiği ve buradaki kiliseye koyduğunu yazar.

Öte yandan bazı tarihçiler de Barbaros Hayrettin Paşa’nın gemilerini bağlamak için bu sahile beş tane direk diktiğini, bu nedenle buraya BEŞ-TAŞ adının verildiğini, daha sonraki tarihlerde bu kelimenin değişikliğe uğrayarak BEŞİK-TAŞ olduğunu yazmışlardır.

Bir eserde de Barbaros Hayrettin Paşanın Beşik Kaya’da gömüldüğü kayıtlıdır. Kaya ile taşın eş anlamda oldukları göz önünde bulundurulursa sözü edilen Beşik kelimesinin önceden de burada bulunan taşlar üzerinde yeni eklerle meydana getirilen bir gemi beşiğini anlattığı ve temelinde bulunan taşlara bu nedenden dolayı Beşiktaş’ı denildiği ve bu adın sonradan kasabanın adı olarak kaldığı söylenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir