Beykoz Kurye 0216 394 39 32

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye Kavacık Motorlu Kurye Mi Lazım?

Beykoz kurye Geçmişten aldığımız deneyim, bilgi birikimi ve güç ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunma ideallerimize başarı ile ulaştık. https://www.fsmkurye.com/beykoz-kurye/ FSM Kurye olarak daima en iyisi ve en hızlısı olma yolunda çabaladık. İstanbul gibi trafik sıkıntısı olan bir yerde acil kurye ihtiyaçlarınızı moto kurye hizmetlerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bizlere ve hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Tecrübeli ve kurye konusunda eğitimli personellerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.
İş güvenliği konusunda son derece hassas olan ekibimiz,  motorlu kurye hizmetlerini titiz bir şekilde sunarak paketlerinize herhangi bir zarar gelmeden verdiğiniz adrese ulaştırıyor. Kurye sektörüne farklı bir soluk getiren FSM Kurye, adına yakışan hizmetleri ile kalitesini göstermiştir. Sektörde standartları belirleyen isim olarak Beykoz civarında ihtiyaç duyduğunuz her türlü kurye işlemlerinizde kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Örnek bir firma olmanın verdiği gurur ile sektörde fark yaratacak hizmetler sunuyoruz. 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.
Firmamız istediğiniz yerden kuryelerinizi alarak, istediğiniz adrese zamanından önce teslim etmektedir. Beykoz kurye Bu sayede işleriniz aksamaz ve zamandan kazanırsınız. Ekonomik olarak sunulan hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

BEYKOZ KURYESİ HER ZAMAN KURYE HİZMETİ

İstanbul içinde gönderilerin daha hızlı bir şekilde teslim edilmesi ancak sektörün gerekliliklerini bilen adresle olur. Tecrübeli personeli ve yıllardır elde ettiği deneyim sayesinde  kurye ihtiyaçlarınız olduğunda güvenle arayabileceğiniz bir merkezle hareket edeceğinizi bilebilirsiniz. Onlarca motor filomuz ile aynı gün ve yalnızca dakikalar içerisinde gönderileri ulaştırma ve bilgi verme de rakipsiz olduğumuzu iddia ediyoruz. Çok Hızlı Gönderimde de Kendimizi Tek Geçiyoruz Bazen evrak, belge ya da paketlerin çok daha ivedi şekilde adresine gitmesi gerekebilir. Böyle bir durumda dahi hemen sizlere hizmet vermenin gururunu da yaşadığımızı ifade etmeliyiz. kurye alanında

İstanbul Kurye Hızlı Hizmet

İstanbvl kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye