Beyoğlu Kurye Firmasıyız

Fsm Kurye (7)

Beyoğlu Kurye Firmasıyız

Beyoğlu Kurye Firmasıyız Motorlu kurye hizmetlerini alabileceğiniz bölgelerden bir tanesi olan Beyoğlu kurye İstanbul içerisinde yer aldığı için dağıtım süresi 3 gündür. Moto kurye sayesinde gönderileriniz en hızlı şekilde teslim edilmesi gereken kişilere ulaştırılmaktadır. Yakın illere normal teslimatlar genel olarak 60 ile 240 dakika kadar sürmektedir.

Söz konusu süre arabalı teslimatlarda gerçekleşmektedir. İstanbul’un merkezi konumlarından alınacak Beyoğlu kurye hizmeti ortalama süre olarak 30 ile 120 dakika sürebilmektedir. Uçak kargosu havalimanına gidiş saatlerine ve uçak zamanlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen FSM Kurye, hep tam zamanında teslimat gerçekleştirmektedir. Bunun için müşterilere en yakın olan kurye gönderilmektedir.

Moto Kurye Hizmetleri Beyoğlu kurye

            Uygun fiyat politikasının uygulandığı Beyoğlu kurye hizmetlerinde taşımacılık güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul içi moto kurye hizmeti verilmektedir. Arabalı kurye ve express kuryenin yanı sıra, motorlu kurye hizmetleri en ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulur. Sektörü iyi analiz etmiş bir firmadan hizmet almak her zaman için faydalıdır. Güler yüzlü personelden firma aracılığıyla kaliteli ve iyi bir motorlu kurye hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Beyoğlu Neresidir ? 

Beyoğlu ilçesi günümüzde, 45 mahalleden ve yaklaşık 225 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. İş, eğlence ve kültür merkezi olması nedeniyle bu ilçe sınırları içerisindeki gündüz ve gece nüfusu birkaç milyonu bulmaktadır. Bazılarına göre Beyoğlu, Karaköy’den Taksim’e kadar uzanan bölgedir. Bazılarına göre de,Tünel Meydanı’ndan Taksim’e uzanan bölümden ibarettir.

Bugün İstanbul iline bağlı Beyoğlu ilçesi; Haliç’in kuzeyinde Kasımpaşa vadisinin batısıyla, Dolmabahçe (Gazhane) vadisi arasında kalan alanı kapsar, Şişli veBeşiktaş ilçeleriyle sınırdaştır. Ancak halk arasında Beyoğlu adı, kentin önemli kültür, eğlence ve iş merkezlerinden olan ve Galatasaray’ı Taksim Meydanı’na bağlayan İstiklal caddesi ve çevresi için kullanılır.

Bizans döneminde yerleşim alanı olmayan bu kesime; karşı yaka öte anlamına gelen Pera’dan kaynaklananPeran Bağları deniliyordu.Geçen yüzyılda, özellikle yabancılar, Beyoğlu yerine Pera adını kullanmışlardır. Türkler ise Pera’yı Beyoğlu şeklinde adlandırıp daha geniş bir alanı kastetmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir