Beyoğlu Kurye 0212 588 66 60

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye Karaköy Moto Kurye Mi Lazım?

Beyoğlu kurye Taksim Cihangir Kasımpaşa 0212 588 66 60 Beyoğlu Değerli eşyalarınızın veya evraklarınızın güven içinde gitmesini istediğiniz yere ulaştırılmasında Beyoğlu kurye olarak 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır motorlu kurye ile uğraşan kişiler arasından oluşturulan ekiplerimiz müşterilerimizden teslim aldığımız eşyaları veya evrakları tam zamanında gideceği adrese ulaştırmaktadır. Fsmkurye olarak müşterilerimizin evraklarını ve değerli eşyalarını sigorta kapsamında tutarak transfer işlemi sırasında meydana gelebilecek kırılma, çalınma veya zarar görme gibi durumlarda müşterilerimizin zararını karşılıyoruz https://www.fsmkurye.com/beyoglu-kurye/

Fsm Kurye Başarılı bir ekip oluşturduktan sonra sektörde faaliyet göstermek için yola koyulan ve son derece kaliteli hizmetler sunarak kendine farklı bir yer edinen Fsm Kurye, tüm kurye talepleri için en uygun seçeneklerde hizmetler gerçekleştirmektedir. Kurye talebi işlerinin oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirildiği Fsm Kurye firmasında, müşterilerin taleplerine ve gönderilerinin aciliyet durumuna en uygun çözümler sağlanmaktadır.

Beyoğlu kurye nomal kurye gönderilerinden farklı fiyat politikası vardır. Normal teslimat ücretinin iki katı ile sınırlı olup hızlı gönderi türüdür. İstanbul içerisinde acil gönderi sağlayabilmek maksadıyla kurulan şirket bu hizmeti eğitimli acil kurye ile vermektedir. Acil motorlu kuryeler bu alanda deneyimli personelden oluşmakta ve hızlı olmasının yanında İstanbul’u iyi derecede bilen personelden oluşmaktadır. Beyoğlu kurye Firma çalışanları sürekli olarak müşteri ilişkileri konusunda eğitime tabi tutulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin artırılması sağlamak maksadıyla deneyimli kadrolar ile teknik alt yapı teknolojideki gelişmelerden yararlanarak sürekli geliştirilmektedir.

Beyoğlu kurye Hızlı Hizmet

Beyoğlu kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye

Kurumsallıktan hiçbir zaman ödün vermeyen ve tamamen güvenilir hizmetler sunan moto kurye firması, daha kusursuz olmak adına sürekli olarak kendine yatırım yapmakta ve gelişmeye devam etmektedir. Tüm gönderilerin en güvenilir şekilde yerlerine ulaşması için çok büyük çaba harcayan motorlu kurye elemanları, müşterilerini her zaman mutlu etmeyi başarmaktadır. En zor mesafelere bile hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan bu firma, sorumluluğunu almış olduğu her işi hiçbir sorun yaşamadan tamamlamayı ve müşterilerinin güvenini boşa çıkarmamayı ilk öncelikleri arasında saymaktadır.

SSS Acil Kurye Beyoğlu

Neden Abone Önemli? İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. Nasıl Abone Olunur? Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir. En Yakın Kurye Nerede Şuanda? İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir