FSM Kurye İşimiz Teslimat
Avrupa Yakası 0212 588 66 60
Anadolu Yakası 0216 394 39 32
sss

Güven İçerisinde Bizimle Çalışabilirsiniz

Bizimle çalışabilirsiniz Kurumsal hizmet çatısı altında gerçekleştirdiğimiz bu seçenekler dahilinde, size en iyi hizmeti sunmak için tüm kardeşimize çalışmaya devam ediyoruz. Arzu ettiğiniz ürün veya hizmet tanıtım ile daha birçok farklı amaç altında broşür ve bunun gibi değişik rahatım dosyalarını kurye çalışanlarımız eşliğinde belirlenen lokasyonlar dahilinde en iyi şekilde dağıtımları gerçekleştirmekteyiz.

Giyimkent Kurye

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye
Şehirler Arası Kurye Moto Kurye

Kalfaköy , Kestanelik , Kızılcaali ,Oklalı, Örcünlü , Örencik , Subaşı , Yaylacık , Yazlık , Çakıl , Ferhat Paşa , İzzettin , Kaleiçi , Ovayenice , Çiftlikköy Merkez , Fatih , Muratbey , Atatürk , Karacaköy Merkez , Nakkaş , Bahşayış , Yalıköy , Hisarbeyli , Başak , Ormanlı , Belgrat , Celepköy , Karamandere , Hüseyinli , Koçullu , Reşadiye , Sırapınar , Ömerli , Sultançiftliği , Aydınlar , Güngören , Taşdelen , Mehmet Akif , Soğukpınar , Mimar Sinan , Alemdağ , Cumhuriyet , Kirazlıdere , Çatalçeşme , Ekşioğlu , Çamlık , Nişantepe , Hamidiye , Merkez , Birlik , Çiftehavuzlar , Davutpaşa , Fatih , Fevzi Çakmak ,

Acil Motorlu Kurye
Write a comment:
*

Your email address will not be published.