web analytics
FSM Kurye İşimiz Teslimat
Avrupa Yakası 0212 588 66 60
Anadolu Yakası 0216 394 39 32
Fsm Tuzla Moto Kurye

Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetleri

Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetleri Özellikle kurye hizmetleri arzu edilen herhangi bir zaman en hızlı şekilde hizmet vermelidir. Bu bağlamda 7/24 destek verilmesi ile birlikte günün herhangi bir zamanında anlık bir paket ya da evrak gönderilme işlemi akla gelecek tüm farklı adresler adına anında yapılmalıdır. Size bu konuda tamamen profesyonel ve büyük bir garanti sunuyoruz. Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetleri İstediğiniz herhangi bir zaman içerisinde hiçbir problem yaşanmadan acil olarak götürülmesi gereken paketlerinizi en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Bunu ister farklı araçlar vasıtasıyla istenirse de motosiklet ve yayan olarak da gerçekleştirmekteyiz.

Giyimkent Kurye

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye
Şehirler Arası Kurye Moto Kurye

İSTANBUL İÇİ KURYENİZ

Havaalanı , Kazımkarabekir , Kemer , Menderes , Mimar Sinan , Namık Kemal , Nine Hatun , Oruç Reis , Turgut Reis , Yavuz Selim , Tuna , İncirtepe , Esenkent , Bağlarçeşme , Saadetdere , Yenikent , Yeşilkent , Mehter Çeşme , Talatpaşa , Ardıçlı , Namık Kemal , İnönü ,Örnek , Pınar , Cumhuriyet , Fatih , Akçaburgaz , Atatürk , İstiklal , Güzelyurt , Osmangazi , Hürriyet , Necip Fazıl Kısakürek , Piri Reis , Barbaros Hayrettin Paşa , Gökevler , Mevlana , Mehmet Akif Ersoy , Üçevler , Akevler , Zafer , Turgut Özal , Akşemseddin , Yunus Emre , Sultaniye , Balıkyolu , Süleymaniye , Çınar , Selahaddin Eyyubi , Aşık Veysel , Orhan Gazi , Koza , Şehitler ,Battalgazi , Eyüp Merkez , Defterdar , Düğmeciler , İslambey , Nişanca , Topçular , Silahtaraga , Sakarya , Rami Cuma , Ramiyeni , Esentepe , Çırçır , Akşemsettin , Emniyettepe , Güzeltepe , Karadolap , Yeşilpınar , Mithat Paşa , Mimar Sinan , Alibeyköy  Göktürk Merkez , Ağaçlı , Odayeri , Pirinççi , Işıklar , Çiftalan , Akpınar ,

Acil Motorlu Kurye
Write a comment:
*

Your email address will not be published.