Adresli Adressiz Dağıtım

Birçok farklı sektör adına firmalar dahilinde tanıtım amaçlı ve reklam olarak gerçekleştirilecek dağıtımlar konusunda adrese dağıtım hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Burada temel amaç belirli bir lokasyon eşliğinde farklı mahalle içerisindeki cadde ve sokaklarda bulunan adreslere dağıtım çalışanlar ile farklı broşür ya da bunun gibi değişik reklam ürünlerini dağıtılmasıdır.

Firmamız kapsamında bu işi tamamen profesyonel bir biçimde ele alıyor ve uzman dağıtım personelimiz eşliğinde sizlerin belirlediği farklı lokasyonlar kapsamında tüm değişik mahallelere en iyi dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

En İyi Reklam İçin Dağıtım Hizmetleri Firmaların birbirinden farklı ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde insanlara ulaştırmak ve müşteri ikna edebilmek adına gerçekleştirmeyi arzu ettiği dağıtım hizmetleri konusunda, belirlenen lokasyonlar dahilinde tüm farklı broşür veya bunun gibi değişik dağıtım hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmaktayız.

Çalışanlarımız herhangi bir şekilde bina atlamadan ve herkese en iyi biçimde kibar, saygılı şekilde gönderileri ulaştırarak reklam ve tanıtım eksiksiz biçimde gerçekleştirmektedir. Bu konuda yapılacak işleme göre farklı fiyatlar dahilinde sizlere bu hizmeti sunuyor ve taban fiyat olarak en uygun seçeneği önünüze seriyoruz. Önceden belirlenmiş olan mahalle, cadde ve sokaklar için broşür başta olmak üzere birçok değişik tanıtım dosyası uzman dağıtımcı personelimiz dahilinde eksiksiz olarak her noktaya eşit şekilde ulaştırılmaktadır. Hiçbir tanıtım ürünü boş yere gitmeden her biri insanlara ulaştırılmaktadır ve bu konuda size büyük bir güven sunmaktayız.

Güven İçerisinde Bizimle Çalışabilirsiniz Kurumsal hizmet çatısı altında gerçekleştirdiğimiz bu seçenekler dahilinde, size en iyi hizmeti sunmak için tüm kardeşimize çalışmaya devam ediyoruz. Arzu ettiğiniz ürün veya hizmet tanıtım ile daha birçok farklı amaç altında broşür ve bunun gibi değişik rahatım dosyalarını dagıtım çalışanlarımız eşliğinde belirlenen lokasyonlar dahilinde en iyi şekilde dağıtımları gerçekleştirmekteyiz.

Evrak Dağıtım

Gerçekleştirilecek olan hizmet çatısı altında tüm farklı evrak veya paketleri adreslere gün içerisinde ulaştırılması adına yapılan işlem olarak ön plana çıkmaktadır. İmzasız işlem kapsamında bunun için daha çok gönderiler posta kutusuna bırakılmaktadır. Bunun içinse kanıt olarak kurye ile elektrik veya su ve doğal gaz gibi numaralar alınmakta, bu şekilde müşteriye bir gönderilerin yapıldığına dair garanti verilmektedir. Bu işlemin yapılmasının temel nedeni o gün içerisinde çalışmaların tamamen gerçekleştirilmesi ve evrak veya paketlerin adrese tam olarak zamanında ulaştırılmasıdır. Özellikle çok daha yoğun bir dağıtım gerçekleştirilmek istenen vakitlerde bu işlem yapılmaktadır. Bu şekilde herhangi bir vakit kaybı olmadan en doğru adrese paketler ulaştırılır.

SSS

En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz

Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir.

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. 

Dağıtım Blog

Moto Kurye Niçin Bu kadar Önemli? Moto Kurye Niçin Bu kadar Önemli? Fsm kurye Kurulmuş...