Esenyurt Kurye 0212 588 66 60

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye Avcılar Beylikdüzü Motorlu Kurye

Esenyurt kurye firması Avcılar Beylikdüzü Motorlu Kurye İstanbul iş yoğunluğunun oldukça yüksek olduğu bir şehirdir. Bu sebeple en sakin olan noktalarında bile birçok iş ve iş yeri ile hizmet alanında olduğu kadar üretim alanlarında da oldukça yüksek iş gücüne sahiptir. Bu durum iş yükünü hafifletecek firmaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Esenyurt Kurye bu açıdan bakıldığında şirketlerin iş yükünü azaltır. Maddi anlamda olduğu kadar beklentilerini karşılayan iki firma arasında kimi zaman bir aracı görevini gören esenyurt kurye oldukça önemli bir iş yaptığının bilincindedir https://www.fsmkurye.com/esenyurt-kurye/
Motorlu bir kurye firmasının birey ya da işletme olarak nerede bulunursanız bulunun ulaştırmanız gereken her türlü belge ve evrakı kısa sürede teslim etmesini istemez misiniz? Hele ki İstanbul gibi ciddi bir karmaşıklığın olduğu bir şehirde. Eğer siz de evet diyorsanız moto kurye alanında umduğunuz gibi bir çalışmayı hemen gerçekleştirecek şirketimizin abonesi olabilirsiniz.

Esenyurt Kuryesi

Esenyurt moto kurye olarak hizmet veren ve İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı olduğu kadar güvenli bir teslimat yapan esenyurt kurye uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte bütün noktalara kolayca erişecek yer bilgisine sahiptir. Şirketlerin teslimat esnasında adresi ve alıcı bilgilerini açık açık yazması sonrasında problemsiz bir teslimat süreci için motor ile başlayan ile yolculuk gönderilen ürünün varacağı mekana varıldığında son bulur. Kurye ürünü verilmesi gereken kişiye teslim eder ve bu teslimat saati gibi teslim edilen kişi bilgilerini göndericisi ile paylaşarak süreci tamamlar.

Acil Kurye Hızlı Hizmet Esenyurt

Acil kurye esenyurt İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye

SSS Acil Kurye Esenyurt

Neden Abone Önemli? İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır.
Nasıl Abone Olunur?
Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir.
En Yakın Kurye Nerede Şuanda?
İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz