FSM Kurye İşimiz Teslimat
Avrupa Yakası Tel 0212 588 66 60
Anadolu Yakası Tel 0216 394 39 32
eyüp kurye

Avrupa Yakası Kurye Eyüpsultan kurye firması

Eyüpsultan kurye firması acil kurye nomal kurye gönderilerinden değişik fiyat politikası vardır. Normal teslimat ücretinin iki katı ile sınırlı olup süratli gönderi türüdür. İstanbul içinde eyüp kurye acil gönderi sağlayabilmek maksadıyla kurulan şirket bu hizmeti eğitimli acil kuryeleri ile vermektedir. Acil motorlu kuryeler bu alanda tecrübeli personelden oluşmakta ve süratli olmasının yanısıra İstanbul'u iyi derecede bilen personelden oluşmaktadır. Eyüp kurye Firma çalışanları daimi olarak müşteri ilişkileri konusu ile ilgili eğitime tabi tutulmaktadır.

Eyüpsultan kurye firması

Eyüpsultan kurye firması Müşteri memnuniyetinin artırılması sağlamak maksadıyla tecrübeli kadrolar ile teknik alt yapı teknolojideki gelişmelerden yararlanarak daimi geliştirilmektedir https://www.fsmkurye.com/eyup-kurye/ Eyüp kurye kurduğumuz sistem vasıtası ile abonelerimizin kurye taleplerini hemen görebiliyor ve derhal yola koyuluyoruz. Kurye çalışmalarımız da yakın yerlere en çok 2, uzak bölgelere ise maksimum 4 saatte teslim müjdesini de veriyoruz. Ekstra süratli ve VİP seçeneklerimizle bu zamanların daha da kısalma olsılığı olduğunu da siz ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. İvedilikle yeni adresine gitmesi icap eden bütün paketleri hasar ya da problem yaşamadan taşıma güvenini de 365 gün süresince veriyoruz. Metropol şehrin muhtelif her noktasında bulunduğu gibi, eyüp kurye konusunda da farkımızı sizlere gösteriyoruz. Bir telefonla arayın ve derhal özel fiyat listelerimiz ile ne kadar para ödeyeceğinizi de öğrenin.

Eyüpsultan kurye

Motorlu bir kurye firmasının fert ya da işletme olarak nerede bulunursanız bulunun ulaştırmanız gereken her türlü belge ve evrakı kısa sürede teslim etmesini istemez misiniz? Hele ki İstanbul gibi önemli bir karmaşıklığın bulunduğu bir şehirde. Eğer siz de evet diyorsanız moto kurye bölümünde umduğunuz gibi bir çalışmayı derhal gerçekleştirecek şirketimizin abonesi olabilirsiniz.

Ağaçlı Mahallesi Akpınar Mahallesi Akşemsettin Mahallesi Alibeyköy Mahallesi Çırçır Mahallesi Çiftalan Mahallesi Defterdar Mahallesi Düğmeciler Mahallesi Emniyettepe Mahallesi Esentepe Mahallesi Eyüp Merkez Mahallesi Göktürk Merkez Mahallesi Güzeltepe Mahallesi Işıklar Mahallesi İhsaniye Mahallesi İslambey Mahallesi Karadolap Mahallesi Mimarsinan Mahallesi Mithatpaşa Mahallesi Nişancı Mahallesi Odayeri Mahallesi Pirinççi Mahallesi Rami Cuma Mahallesi Rami Yeni Mahallesi Sakarya Mahallesi Silahtarağa Mahallesi Topçular Mahallesi Yeşilpınar Mahallesi

 

tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Avrupa Yakası Bölgeleri

Write a comment:
*

Your email address will not be published.

Pratik Arama 0850 611 0 777