Güngören Kurye 0212 588 66 60

Güngören Kurye

Güngören Kurye Merter Moto Kurye Firması

Güngören kurye Müşteri memnuniyetine gereken değeri vermesi sebebi ile kendine ayrıcalıklı bir yer edinen Fsm Kurye, yalnızca işine odaklanarak beklentilerin ötesine geçmeyi başarmaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinden etkilenmeden almış olduğu dosyaları ya da paketleri hedef adrese ulaştıran kurye elemanları, 7 / 24 kesintisiz olarak hizmet vermeye devam ediyor. Motorlu ve arabalı opsiyonlarımız ile gün boyu ara vermeden ihtiyaçlarınıza karşılık verdiğimizi göreceksiniz. En Yakın Noktada Bulunan Kuryeniz Adres bilgisi yüksek ve iş sahasında oldukça tecrübeli çalışanımız motorlu güngören moto kurye hizmetini mükemmel şekilde vermek üzere dakikalar içinde size ulaşacaktır. Sözleşmeli ya da imzalı bir taşımayla gidecek yere teslimini sağlayacaktır https://www.fsmkurye.com/gungoren-kurye/

Kurumsal ya da bireysel müşterilerinin kurye taleplerine en yaratıcı çözümleri sunan Güngören moto kurye firması, kargo firmaları ile kıyaslandığı zaman hem daha hızlı hem de daha güvenilirdir. Bu nedenle önemi her geçen gün artan ve özellikle işletmelerin çokça tercih ettiği bir yöntem olan kurye hizmetleri, tüm ihtiyaçlara hitap edecek seçenekleri ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

Meydana gelebilecek herhangi bir sorunda olaya hızlı bir şekilde müdahale edebilme yeteneğine sahip olan Güngören motorlu kurye çalışanları, olumsuz durumları müşterilerine hiçbir şekilde yansıtmamakta ve gereksiz zaman kayıplarına izin vermemektedir. Uygun fiyatları ve avantajlı hizmetleri ile sektörde müşteri güvenini kazanan Güngören kurye firması, yoğun rekabetin olduğu günümüzde hem hızlı hem de nitelikli çalışmaları ile birlikte her zaman önemli işlere imza atmaktadır.

Acil Güngören Kurye 0212 588 66 60

Express hizmet teslimat ücretinin iki katı ile sınırlı olup hızlı gönderi türüdür. İstanbul içerisinde acil gönderi sağlayabilmek maksadıyla kurulan şirket bu hizmeti eğitimli acil kuryeleri ile vermektedir. Acil motorlu kuryeler bu alanda deneyimli personelden oluşmakta ve hızlı olmasının yanında İstanbul’u iyi derecede bilen personelden oluşmaktadır. Firma çalışanları sürekli olarak müşteri ilişkileri konusunda eğitime tabi tutulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin artırılması sağlamak maksadıyla deneyimli kadrolar ile teknik alt yapı teknolojideki gelişmelerden yararlanarak sürekli geliştirilmektedir.

Acil Kurye Hızlı Hizmet

Acil kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye

SSS Acil Güngören Moto Kurye

Neden Abone Önemli? İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. Nasıl Abone Olunur? Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir. En Yakın Kurye Nerede Şuanda? İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz