Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetleri

Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetleri

Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetler Özellikle kurye hizmetleri arzu edilen herhangi bir zaman en hızlı şekilde hizmet vermelidir. Bu bağlamda 7/24 destek verilmesi ile birlikte günün herhangi bir zamanında anlık bir paket ya da evrak gönderilme işlemi akla gelecek tüm farklı adresler adına anında yapılmalıdır. Size bu konuda tamamen profesyonel ve büyük bir garanti sunuyoruz. İstediğiniz herhangi bir zaman içerisinde hiçbir problem yaşanmadan acil olarak götürülmesi gereken paketlerinizi en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Bunu ister farklı araçlar vasıtasıyla istenirse de motosiklet ve yayan olarak da gerçekleştirmekteyiz.

Acil Gönderileriniz İçin Profesyonel Hizmet

Hızlı Dağıtım Kurye Hizmetleri Eğer acil bir gönderiniz var ise bunun için sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz profesyonel bir hizmet altında ölçüleri ve boyutları ne olursa olsun hiç fark etmez, tüm gönderileriniz alanında uzman personellerimiz sayesinde bölgeyi avuç içi gibi bilen kurye çalışanlarımız ile anında ulaştırılmaktadır. Bu sayede işleriniz aksamadan düzgün bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirilir. Özellikle şirketler arası elden götürülmesi gereken bazı evrak veya paketler olabilmektedir.

Aynı firmaya bağlı iki bina arasında yapılması gereken bu kurye işlemi adına sizlere güvenilir bir çalışma sunmaktayız. Gece gündüz hiç fark etmez 7/24 bu işlemi sizlere gerçekleştiriyor, gönderilerinizi söz verdiğimiz zaman içerisinde adrese ulaştırıyoruz. Eğer kişi adreste bulunamazsa oradaki elektrik ya da su gibi farklı numaraları alarak sizlere sunmaktayız.

En Yakın Motorlu Kurye Hizmetleri İçin Bizilere 365 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir