Hızlı Ve Sorunsuz Kurye Hizmetleri

Bağcılar Kurye

Hızlı Ve Sorunsuz Kurye Hizmetleri

Hızlı Ve Sorunsuz Kurye Hizmetleri Kuryecilik Hizmeti Hepsi deneyim sahibi ve tecrübeli kişilerden oluşan bir ekip ile birlikte yola çıkan ve sektörün kurye ihtiyaçlarına en etkili çözümü sunmayı amaç edinen firma, bunun için bünyesinde en yeni araçlara yer vermektedir. Kendine başarılı bir sistem kuran ve tüm sürecin aksamadan devam etmesi için tüm detayları düşünen ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı seçeneklerde kurye tedariği sağlayan bu firma, sizden gelen talep üzerine zaman kaybetmeden yola koyularak istediğiniz noktaya ulaşmaktadır. Hızlı Ve Sorunsuz Kurye Hizmetleri Mesafenin uzunluğuna ve gönderinin türüne göre belirlenen fiyatlar, bütçenizi aşmayacak sizi zorlamayacak seviyelerdedir. Haftanın her günü ve her saati sizlere bu konuda destek olmaya devam eden profesyonel ekip, teknolojinin sunduğu tüm avantajlardan faydalanarak müşteri ihtiyaçlarına çözümler sağlamaktadır.

Hızlı Teslimatlar İçin En İyi Hizmet

Trafiğin yoğun olmasından etkilenmeyen ve ne kadar karışık olursa olsun her adresi kolaylıkla bulabilen kurye elemanları, her şartta ve her koşulda gönderilerinizi sorunsuz olarak zamanında teslim etmektedir. Tüm gönderi sürecinizi takip edebilmenize olanak sağlayan firma, teslimatı yaptıktan sonra da size detaylı olarak gönderi bilgilerini ulaştırmaktadır.  Kuryelerin Sağladığı Avantajlar Gerekli tüm teknik yapıya sahip olması sebebi ile gönderi ihtiyaçlarınıza en hızlı yanıtı veren firma, gönderinizin durumuna göre size en yakın ve en uygun aracı yönlendirmektedir. Özellikle yoğun bir tempoda çalışan firmalar için çok büyük bir öneme sahip olan kuryeler, önemli ve acil gönderilerinizin zamanında yerine ulaşmasına imkan tanımaktadır. Kargo firmaları ile kıyaslandığı zaman çok daha avantajlı olan ve gönderilerinizin güvenilir bir biçimde istediğiniz adrese gitmesini sağlayan kurye hizmetleri, iş sürecinizin de çok daha rahat ve kolay devam etmesine yardımcı olmaktadır. Siz de acil yerine ulaştırılması gereken gönderileriniz için içiniz rahat bir şekilde Fsm Kurye’nin sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir