İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti

İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti

İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti Gerçekleştirilecek olan hizmet çatısı altında tüm farklı evrak veya paketleri adreslere gün içerisinde ulaştırılması adına yapılan işlem olarak ön plana çıkmaktadır. İmzasız işlem kapsamında bunun için daha çok gönderiler posta kutusuna bırakılmaktadır. Bunun içinse kanıt olarak kurye ile elektrik veya su ve doğal gaz gibi numaralar alınmakta, bu şekilde müşteriye bir gönderilerin yapıldığına dair garanti verilmektedir. Bu işlemin yapılmasının temel nedeni o gün içerisinde çalışmaların tamamen gerçekleştirilmesi ve evrak veya paketlerin adrese tam olarak zamanında ulaştırılmasıdır. Özellikle çok daha yoğun bir dağıtım gerçekleştirilmek istenen vakitlerde bu işlem yapılmaktadır. Bu şekilde herhangi bir vakit kaybı olmadan en doğru adrese paketler ulaştırılır.

Hızlı Teslimatlar İçin En İyi Hizmet İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti

İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti Hızlı Teslimat Hizmetleri Profesyonel bir hizmet çatısı altında imzasız gönderi çalışmaları Bu konuda sizlere ayrı bir güven sunarak bütün gönderilerinizi adreslere en doğru şekilde ulaşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İmzasız işlemlerin yanı sıra ayrıca imzalı olarak da yaptığımız dağıtım seçenekleri kapsamında firmamız bünyesinde bulunan uzman kurye çalışanlarımız ile sizlere en iyisini sağlamak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Adres neresi olursa olsun hiç önemi olmadan bütün değişik ölçüler dahilindeki paket veya evraklar adresleri ulaştırılmakta ve posta kutularına bırakılmaktadır. Bu şekilde gün içerisinde dağıtımlarını yapılması gereken bütün gönderiler ertesi güne kalmadan profesyonel bir hizmet çatısı kapsamında kurye görevlilerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

 Her daim yanınızdayız

Göndermek istediğiniz herhangi bir paket veya evrak adına sizlere günün 7/24’ü hizmet vermekten gurur duyarız. Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizlere en iyi hizmeti sunarken, ayrıca müşteri memnuniyetini baz almak suretiyle çok uygun fiyatları da gönderi başı sağlayarak daha sonraki zamanlar yine sizlerle çalışmaya devam ediyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve hemen kurye hizmetleri adına kargolarınızın en doğru adreslere ulaştırması için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

Fsm Kurye
0216 880 07 81
0212 903 06 68

İstanbul Fsm Motorlu Kurye

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir