İstanbul İçi Motorlu Acil Kuryeleri

 

İstanbul İçi Motorlu Acil Kuryeleri

İstanbul İçi Motorlu Acil Kuryeleri Başarılı bir ekip oluşturduktan sonra sektörde faaliyet göstermek için yola koyulan ve son derece kaliteli hizmetler sunarak kendine farklı bir yer edinen Fsm Kurye, tüm kurye talepleri için en uygun seçeneklerde hizmetler gerçekleştirmektedir. İstanbul İçi Motorlu Acil Kuryeleri Kurye talebi işlerinin oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirildiği Fsm Kurye firmasında, müşterilerin taleplerine ve gönderilerinin aciliyet durumuna en uygun çözümler sağlanmaktadır.

Kurye Her Zaman Acil Kurye

İstanbul Pınartepe Mahallesi, İstanbul Bahçelievler Mahallesi, İstanbul Yenimahalle Mahallesi, İstanbul Güzelce Mahallesi, İstanbul Ulus Mahallesi, İstanbul Muratçeşme Mahallesi, İstanbul Mimarsinan Mahallesi, İstanbul Kamiloba Mahallesi, İstanbul Ahmediye Mahallesi, İstanbul Celaliye Mahallesi, İstanbul Türkoba Mahallesi, İstanbul Hürriyet Mahallesi, İstanbul Kumburgaz Mahallesi, İstanbul Mimaroba Mahallesi, İstanbul Ekinoba Mahallesi, İstanbul Sinanoba Mahallesi, İstanbul Akalan Mahallesi, İstanbul Aydınlar Mahallesi, İstanbul Çanakça Mahallesi, İstanbul Dağyenice Mahallesi, İstanbul Elbasan Mahallesi, İstanbul Gökçeli Mahallesi, İstanbul Gümüşpınar Mahallesi, İstanbul Halaçlı Mahallesi, İstanbul İhsaniye Mahallesi, İstanbul İnceğiz Mahallesi, İstanbul Kabakça Mahallesi,

Hızlı Teslimatlar İçin En İyi Hizmet

Hızlı Teslimat Hizmetleri  7/24 gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde herhangi bir saat içerisinde belirli bir sürede hızlı teslimat gerçekleştirerek gönderilerinizin alıcıya ulaşmasına imkan sağlamaktayız. Hangi adrese olursa olsun motosikletli kurye çalışanlarımız ya da yayan ve araba ile birlikte hızlı teslimat işlemlerini size herhangi bir biçimde mağdur etmeden güven sağlamaktayız. Bizi hemen aramanız ile birlikte kuryelerimizi yönlendirerek adres bilgilerini almak sureti ile gönderileri ulaştırıyoruz. Bu konuda kişisel tercihlere bağlı kalarak imzalı ya da imzasız veya kimlik şartı ile sözleşmeli bir biçimde birçok değişik seçenek altında dağıtım hizmetlerini sunuyoruz. Burada önemli olan sizin tercihinizdir ve en uygun fiyatlar dahilinde kaliteli bir kurye desteği sağlamaktayız.

Tüm Farklı Kurye Çalışmaları İçin Hizmetinizdeyiz

En hızlı kurye hizmetleri adına kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştiğimiz çalışmalar dahilinde ailemize birçok insanı katmış durumdayız. Aynı şekilde farklı gönderi hizmetleri altında sizleri de ailenizle katıyor, bu konuda en iyi hizmeti garanti ediyoruz. Motosikletli kuryelerimiz yayan ve arabalı kuryeler dahilinde sizleri gün içerisinde 7/24 en iyi desteği sağlamaktayız. tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir