İstanbul İş Yoğunluğu

 

İstanbul İş Yoğunluğu

İstanbul iş yoğunluğu nun oldukça yüksek olduğu bir şehirdir. Bu sebeple en sakin olan noktalarında bile birçok iş ve iş yeri ile hizmet alanında olduğu kadar üretim alanlarında da oldukça yüksek iş gücüne sahiptir. Bu durum iş yükünü hafifletecek firmaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kurye bu açıdan bakıldığında şirketlerin iş yükünü azaltır. İstanbul iş yoğunluğu İstanbul iş yoğunluğu  Maddi anlamda olduğu kadar beklentilerini karşılayan iki firma arasında kimi zaman bir aracı görevini gören Kurye oldukça önemli bir iş yaptığının bilincindedir.

HIZLI KURYE TÜM İLÇE SEMTLERİNDE

İstanbul Akbaba Mahallesi, İstanbul Alibahadır Mahallesi, İstanbul Anadolufeneri Mahallesi, İstanbul Dereseki Mahallesi, İstanbul Elmalı Mahallesi, İstanbul Görele Mahallesi, İstanbul Kaynarca Mahallesi, İstanbul Polonezköy Mahallesi, İstanbul Poyraz Mahallesi, İstanbul Örnekköy Mahallesi, İstanbul Anadoluhisarı Mahallesi, İstanbul Anadolukavağı Mahallesi, İstanbul Beykoz Merkez Mahallesi, İstanbul Çamlıbahçe Mahallesi, İstanbul Çiğdem Mahallesi, İstanbul Çubuklu Mahallesi, İstanbul Göksu Mahallesi, İstanbul Göztepe Mahallesi, İstanbul Gümüşsuyu Mahallesi, İstanbul İncirköy Mahallesi, İstanbul Kanlıca Mahallesi, İstanbul Kavacık Mahallesi, İstanbul Ortaçeşme Mahallesi, İstanbul Paşabahçe Mahallesi, İstanbul Rüzgarlıbahçe Mahallesi, İstanbul Soğuksu Mahallesi, İstanbul Tokatköy Mahallesi, tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir