İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti

 

İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul motorlu kurye hizmeti sizlere FSM kurye olarak yılların getirdiği tecrübe ile sektörde hizmet vermekteyiz. Tecrübe, bilgi birikimi ve prensipli çalışma anlayışımızla müşterilerimize önce güvenilir sonra hızlı bir kurye hizmeti sağlamaktayız. Güler yüzlü, profesyonel ve işinde özverili çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Hızlı Kurye Hizmeti=FSM Kurye İstanbul motorlu kurye hizmeti olarak İstanbul’un her bölgesi başta olmak üzere moto kurye ve geniş filomuz aracılığıyla da Türkiye geneline dağıtım yapmaktayız. İstanbul’un 39 ilçesin’de birçok firmaya ve müşterilerimize motorlu kurye olarak dağıtım gerçekleştirmekteyiz. Teslimat süresi açısında en kısa sürede işleminizi gerçekleştirmekteyiz.

Kurye Filomuz ile Güvenli Teslimat 

İstanbul motorlu kurye hizmeti FSM kurye firması olarak motor kurye bölgesi olarak en hızlı şekilde teslimat sağlamaktayız. Geniş kurye dağıtım filosuna sahip bir firmayız. Kurye dağıtım filosu açısından arabalı kurye, motorlu kurye ve uçak kurye avantajlarıyla müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmekteyiz. FSM Kurye ‘ye Ulaşmak Çok Kolay FSM kurye ‘ye internet sitesi üzerinden bilgilerinizi girerek, teslimat yapmak için çalışma arkadaşlarımızı çağırabilirsiniz. Kurye olarak görevli çalışma arkadaşımız belirttiğiniz adreste size ulaşmaktadır. İletişim telefonlarından çağrı merkezinde görevli arkadaşlarımıza günün 24 saati ulaşabilmeniz mümkündür. tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir