İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye

İstanbul'un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye
İstanbul'un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye
İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye

İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye

İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye olarak hizmet veren ve İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı olduğu kadar güvenli bir teslimat yapan Kurye uzman ve deneyimli ekibi ile birlikte bütün noktalara kolayca erişecek yer bilgisine sahiptir. İstanbul’un tüm bölgeleri için hızlı Moto kurye Şirketlerin teslimat esnasında adresi ve alıcı bilgilerini açık açık yazması sonrasında problemsiz bir teslimat süreci için motor ile başlayan ile yolculuk gönderilen ürünün varacağı mekana varıldığında son bulur. Kurye ürünü verilmesi gereken kişiye teslim eder ve bu teslimat saati gibi teslim edilen kişi bilgilerini göndericisi ile paylaşarak süreci tamamlar.

BÖLGE BÖLGE KURYE

İstanbul Yalıköy Mahallesi Kurye, İstanbul Yenimahalle Mahallesi Kurye, İstanbul Riva Mahallesi Kurye, İstanbul Acarlar Mahallesi Kurye, İstanbul Fatih Mahallesi Kurye, İstanbul Yavuz Selim Mahallesi Kurye, İstanbul Çengeldere Mahallesi Kurye, İstanbul Çiftlik Mahallesi Kurye, İstanbul Baklacı Mahallesi Kurye, İstanbul İshaklı Mahallesi Kurye, İstanbul Zerzavatçı Mahallesi Kurye, İstanbul Cumhuriyet Mahallesi Kurye, İstanbul Göllü Mahallesi Kurye, İstanbul Paşamandıra Mahallesi Kurye, İstanbul Bozhane Mahallesi Kurye, İstanbul Mahmutşevketpaşa Mahallesi Kurye, İstanbul Kılıçlı Mahallesi Kurye, İstanbul Öğümce Mahallesi Kurye, İstanbul Yakuplu Mahallesi Kurye, İstanbul Cumhuriyet Mahallesi Kurye, İstanbul Dereağzı Mahallesi Kurye, İstanbul Kavaklı Mahallesi Kurye, İstanbul Barış Mahallesi Kurye, İstanbul Sahil Mahallesi Kurye, İstanbul Büyükşehir Mahallesi Kurye, İstanbul Adnan Kahveci Mahallesi Kurye, İstanbul Marmara Mahallesi Kurye,

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir