İstanbulun Tüm Semtlerindeyiz

 

İstanbulun Tüm Semtlerindeyiz

İstanbulun Tüm Semtlerindeyiz Belli bir ücret karşılığında tıpkı kargoların yaptığı işi yapar ancak kargonun teslimat süreci oldukça uzayabilir. Bu sebeple moto kurye aynı gün teslimat yetisi sayesinde büyük bir farka sahiptir. Motokuryeler sayesinde bu hız seviyesine ulaşan motorlu Kurye İstanbul gibi bir metropolde tam da ihtiyaç duyulan bir firmadır. İstanbulun Tüm Semtlerindeyiz Güvenli bir şekilde teslim edilen gönderi için tek seferlik bir çalışma olabileceği gibi anlaşmaya bağlı olarak sürekli kurye işlerini takip etmek daha avantajlı olacaktır. Böylece gönderi yapılacak mekanların genelde standart olması sebebiyle daha sağlıklı ve pratik bir organizasyon yapısı kurulmuş olacaktır.

Semtlerindeyiz

İstanbul Terazidere Mahallesi, İstanbul Vatan Mahallesi, İstanbul Yenidoğan Mahallesi, İstanbul Yıldırım Mahallesi, İstanbul Abbasağa Mahallesi, İstanbul Akat Mahallesi, İstanbul Arnavutköy Mahallesi, İstanbul Balmumcu Mahallesi, İstanbul Bebek Mahallesi, İstanbul Cihannuma Mahallesi, İstanbul Dikilitaş Mahallesi, İstanbul Etiler Mahallesi, İstanbul Gayrettepe Mahallesi, İstanbul Konaklar Mahallesi, İstanbul Kuruçeşme Mahallesi, İstanbul Kültür Mahallesi, İstanbul Levazım Mahallesi, İstanbul Levent Mahallesi, İstanbul Mecidiye Mahallesi, İstanbul Muradiye Mahallesi, İstanbul Nisbetiye Mahallesi, İstanbul Ortaköy Mahallesi, İstanbul Sinanpaşa Mahallesi, İstanbul Türkali Mahallesi, İstanbul Vişnezade Mahallesi, İstanbul Yıldız Mahallesi, İstanbul Ulus Mahallesi, tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir