Kaliteden Taviz Vermeden Hizmet Almanın Farklılığı

 

Kaliteden Taviz Vermeden Hizmet Almanın Farklılığı

Kaliteden Taviz Vermeden Hizmet Almanın Farklılığı Farklı boyutlara sahip olan evraklarınızın kalite ve güvenden ödün vermeyen anlayışımızla yerine ulaşacağını taahhüt edebiliriz. Bu işlem sırasında tereddüt duyduğunuz noktaları da ön görüyoruz. Çalışanlarımız sizlere Çekmeköy kurye gönderileri hakkında son durum bilgilerini paylaşmakta ve içinizin rahat etmesini de böylece sağlamaktadır.  

Tüm Farklı Kurye Çalışmaları İçin Hizmetinizdeyiz

En hızlı kurye hizmetleri adına kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştiğimiz çalışmalar dahilinde ailemize birçok insanı katmış durumdayız. Aynı şekilde farklı gönderi hizmetleri altında sizleri de ailenizle katıyor, bu konuda en iyi hizmeti garanti ediyoruz. Motosikletli kuryelerimiz yayan ve arabalı kuryeler dahilinde sizleri gün içerisinde 7/24 en iyi desteği sağlamaktayız. tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

Giyimkent Kurye

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye
Şehirler Arası Kurye Moto Kurye Hızlı Teslimat Hizmetleri Bu konuda gerçekleştireceğimiz çalışmalar dahilinde, göndermeyi arzu ettiğiniz herhangi bir paket veya evrak için size belli bir süre garantisi veriyor ve bu süre dahilinde gönderilerinizi adrese ulaştırıyoruz. Böyle bir çalışma için her ne kadar en çok motosikletle kuryeleri kullansak da, amaca göre en iyi hizmeti alabilmek adına farklı kurye çalışanlarımızı da yine bu bağlamda değerlendirmekteyiz.

Hızlı Teslimat Hizmetleri

Çoğu zaman acil bazı gönderiler olabilmektedir. Bunların belirlenmiş bir zaman içerisinde doğru adrese ve doğru kişiye ulaştırılması büyük bir önem arz eder. Bunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar böyle işlemleri gerçekleştirmiş sağlam referanslar eşliğinde sizleri profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyar.
Teslimat Hizmetleri
Mevlana , Mimar Sinan , Mustafa Kemal , Yeni Şehir , Aşık Veysel , Ferhat Paşa , Ambarlı , Cihangir , Denizköşkler , Gümüşpala , Mustafa Kemal Paşa , Merkez , Tahtakale , Üniversite , Yeşilkent , Firuzköy , 100.Yıl , Bağlar , Barbaros , Çınar , Demirkapı , 43296 , Fatih , Kirazlı , Göztepe , Merkez , Hürriyet , İnönü , Kazımkarabekir , Kemalpaşa , Fevzi Çakmak , Güneşli , Sancaktepe , Yavuz Selim , Yenigün , Yenimahalle , Yıldıztepe , Mahmutbey , Bahçelievler , Cumhuriyet , Çobançeşme , Fevzi Çakmak , Hürriyet , Kocasinan , Siyavuşpaşa , Soğanlı , Şirinevler , Yeni Bosna Merkez , Zafer , Ataköy 1.Kısım , Ataköy 2. 5. 6. Kısım , Ataköy 3.4.11.Kısım , Ataköy 7.8.9.10.Kısım , Basınköy , Acil Motorlu Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir