Karaköy Kurye 0212 588 66 60

Karaköy Kurye 0212 588 66 60

Karaköy kurye gönderilerinden farklı fiyat politikası vardır. Normal teslimat ücretinin iki katı ile sınırlı olup hızlı gönderi türüdür. İstanbul içerisinde acil gönderi sağlayabilmek maksadıyla kurulan şirket bu hizmeti eğitimli acil karaköy kuryeleri ile vermektedir. Acil motorlu kuryeler bu alanda deneyimli personelden oluşmakta ve hızlı olmasının yanında İstanbul’u iyi derecede bilen personelden oluşmaktadır. Firma çalışanları sürekli olarak müşteri ilişkileri konusunda eğitime tabi tutulmaktadır. Müşteri memnuniyetinin artırılması sağlamak maksadıyla deneyimli kadrolar ile teknik alt yapı teknolojideki gelişmelerden yararlanarak sürekli geliştirilmektedir.

Kurye Karaköy Beyoğlu Taksim Sirkeci Motorlu Kuryesi

Alıcıların bu dağıtım hizmetler için kimliklerini ibraz etmeleri mecburidir. Bu işlem kapsamında kimlik numaraları alındıktan sonra imza karşılığında gönderi müşteriye sunulur. Güler yüzlü ve kibar bir çalışma altında bunu gerçekleştiren Karaköy kurye personelimiz sayesinde sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan ve işini iyi bilen çalışanlarımız söz verilen zaman kapsamında tüm gönderileri en doğru vakitte adreslere ulaştırmaktadır. Kimlik numarası ve imza karşılığı teslim edilen farklı gönderdiler, bu konuda çok daha elzem olan paket ve evraklar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu konuda ise sizlere karaköy kurye çalışanlarımız ile en iyi hizmeti sağlıyoruz. https://www.fsmkurye.com/karakoy-kurye/

Acil Karaköy Moto Kurye Hızlı Hizmet Beyoğlu

Karaköy kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye

SSS Acil Kurye Karaköy

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır.  Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir. En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz