Kartal Yakınlarındaki Kurye Firması

 

Kartal Yakınlarındaki Kurye Firması

Kartal Yakınlarındaki Kurye Firması Kurye Sektörünün Parlayan Yıldızı Kurye hizmetleri konusu ile ilgili edindiğimiz kuvvetli tecrübe ve bulgular ile müşterilerimize süratli ve basit çözümler sağlıyoruz. FSM Kartal kurye hizmetlerimiz ile Kartal ve etrafında ikamet eden müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Zaman kayıbına sebebiyet vermeyen firmamız, istenilen vakitte kuryeleri yerine ulaştırıyor. Kurye taşıma ve dağıtım konusu ile ilgili Kartal kurye pazarında lider olan firmamız, güler yüzlü hizmetlerimiz ile müşterilerimizi daima memnun etmektedir. Kurye sektörü ciddiyet ve ehemmiyet isteyen bir sektördür.

Kartal Kuryeleri

Kartal Yakınlarındaki Kurye Firması Verilen paketler ya da evraklar en itinalı şekilde yerine ulaştırılmalıdır. Bu hususta firmamız çok titiz olup hizmetlerini hassas bir şekilde sunmaktadır. Kaliteden katiyen taviz vermeyerek ismimize yakışan hizmetler sunuyoruz. Gönderilerinizin güvenilir bir şekilde saatinde teslimatını sağlıyoruz. Her hususta memnuniyetinizi düşünen Kartal kurye ekibimiz, beklentilerinizi çoğu ile karşılayacaktır. 7/24 hizmet prensibimiz vasıtası ile bize dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Motor kurye sektörüne değişik bir hava getiren FSM Kurye, itinalı bir şekilde sunmuş olduğu hizmetleri ile isteklerinizi de göz ardı etmeden sizlere yardımcı olmaktadır. Kartal seviyesinde acil bir kurye göndermeniz gerekiyorsa ya da rastgele bir yerden kurye almanız gerekiyorsa hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kartal

Atalar Mahallesi Cevizli Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çarşı Mahallesi Çavuşoğlu Mahallesi Esentepe Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hürriyet Mahallesi Karlıktepe Mahallesi Kordonboyu Mahallesi Orhantepe Mahallesi Orta Mahallesi Petroliş Mahallesi Soğanlık Yeni Mahallesi Topselvi Mahallesi Uğurmumcu Mahallesi Yakacık Yeni Mahallesi Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi Yunus Mahallesi

İstanbul Anadolu yakası kurye Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir