Küçükçekmece Kurye 0212 588 66 60

Küçükçekmece Kurye Halkalı Sefaköy İkitelli Kurye

Küçükçekmece kurye Halkalı Sefaköy İkitelli Moto Kurye Profesyonel bir kadro ile birlikte sektöre adım atan ve kişiye özel sunmuş olduğu çözümler ile beklenilenin ötesine geçen Fsm Kurye, bu konuda sahip olduğu güçlü alt yapı ile birlikte her ihtiyaca yanıt verebilmektedir. Öncelikli olarak hedefi müşteriyi memnun etmek olan Küçükçekmece kurye ekibi, bunun için çok büyük bir çaba harcamaktadır. 

Trafiğin karmaşıklığından etkilenmeden bireysel ve kurumsal müşterilerinin gönderilerini istenilen saatte yerine teslim eden küçükçekmece kurye elemanı, sonrasında teslimat ile ilgili tüm detayları da sizinle paylaşmaktadır. % 100 güvenilir taşımacılık hizmeti sunan ve uzman personelleri ile birlikte hızlı teslimatlar gerçekleştiren başarılı firma, herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalınmaması adına tüm ayrıntıları sizin adınıza düşünmektedir. Son derece sistematik bir şekilde çalışan ve sorumluluğunu en iyi şekilde yerine getiren Fsm Kurye, ihtiyacınız olduğunuzda bir telefon kadar yakınınızda yer almaktadır.  https://www.fsmkurye.com/kucukcekmece-kurye/

Küçükçekmece Kuryesi

Gerekli tüm eğitimlerden geçmiş olması sebebi ile karşılaştığı sorunlara anında çözüm bulan Küçükçekmece kurye çalışanları, bu anlamda müşterilerine % 100 güvence vermektedir. İstanbul’un her alanına gönderi teslimi yapan ve son derece geniş çaplı bir hizmet ağına sahip olan Fsm Kurye, ihtiyaç duyulan her an hazır olarak müşterilerini beklemektedir. En yeni araçlar ve başarılı ekip ile birlikte bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sağlayan Küçükçekmece kurye firması, hızlı teslimat avantajı ile birlilte sizlere gereksiz bir zaman kaybı yaşamamanız için en ideal çözümleri sunmaktadır. Siz de en önemli ve acil gönderilerinizi içiniz rahat bir şekilde teslim edebileceğiniz bir kurye arayışı içerisindeyseniz eğer, sizin için sunulmuş olan bu ayrıcalıklı hizmetleri kaçırmayın.

Acil Kurye Hızlı Hizmet Küçükçekmece

Küçükçekmece Acil kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye Küçükçekmece

Express Kurye

Express kurye Teslimat – 30 İle 120 Dakikalarda Teslimatlarınız Alınır & Bu Sürelerde Teslimat Yapılır.

Normal Kurye

Normal Moto Kurye Teslimat – 30 ile 240 Dakikada Sizleren Alır & Bu Süreler İçerisinde Teslimat Yapılır.

Uçak Kargo

Uçak Kargo – İstanbul Çıkışkı Veya İstanbul Gelişli Uçak Kargo Gönderilerinizi Kapıdan Kapıya Teslimat Yapılır.

SSS Acil Kurye

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır.  Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir. En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz