Kurye

Kurye

Kurye Özel Gönderileride Taşır & Teslimat Yapar

Kurye konusunda deneyimlerimiz, ve işinde uzman teslimatçı personellerimiz ile sizlere İstabul ve yakın il ilçelere motokurye hizmetlerini gerek araçlı gerek motorlu hizmet sunurız.  Araçlarımızı her zaman devrinde kullanak fazla yakıt yakmasını ve doğaya az bir şekilde kardiyoksik salımı yapmaktadır.

En Yakın Kurye Talebi

Gittikçe kalabalıklaşan şehir hayatında her geçen gün biraz daha önemli bir yer tutmaya başlayan kurye hizmetleri, gönderilerin en hızlı şekilde istediğiniz adreslere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Talepte bulunduktan sonra en yakın moto kurye elemanı adresinize yönlendirilerek gönderiniz sizden teslim alınmakta ve belirlenen adreslere hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.  

FSM Motosikletli?

İstanbul içi 39 ileçesinde ve 789 mahallesinde işini en hızlı gerçekleştiren personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmetler sunarız sizlere en yakın motorlu teslimat firmasıyız  Teknolojinin gelişmesi ile beraber hareket eden firmamız akıllı teknoloji ile beraber hareket etmektedir.

İstanbul İçi Hızlı Teslimat

Motokurye Niçin Bu kadar Önemli? Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde trafik çok büyük bir sorun haline geldi. Bir yerden bir yere gitmek hem çok büyük eziyet hem de zaman kaybı olmaktadır. Gideceğiniz yere yetişmesi gerek önemli bir evrak varsa çok büyük problemler ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda motosiklet kullanmak hem pratik bir yöntem haline gelmiştir. Teslimatlar hem adres bilgileri açısından hem de zamanla trafikten kaçabilmeyi öğrenmeleri yönüyle yetişecek evraklarınızı sizden çok daha hızlı bir şekilde gideceği adrese teslim ederler.

Teslimatçı Olmanın Zorlukları? 

Türkiye’de teslimatçı olmak diğer birçok ülkeye göre daha zor olsa gerek. Öncelikle trafikte motor kullandıklarından trafikte birçok araç kullanıcısı tarafından dikkate alınmayıp görmezden geliniyorlar.  Moto kurye olarak gönderileri teslim ettikleri kişiler tarafından hakaret düzeyinde sözler işitiyorlar. Bu insanların motorlu teslimatçı olarak tek bir amaçları var, onlara teslim edilen gönderiyi en kısa sürede ve hasar görmemiş olarak verilen adrese teslim etmek. Trafikte çoğu insan motorlu kuryelerin bile farkında değillerdir gözle de bakmazlar ama taşıdıkları sizin beklediğiniz önemli bir evrak olabilir.

İşinde Uzman Kuryeleriz

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.

İstanbulda Başarılı Olmak

  • Vip sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır en yakın kurye.
Bağcılar Kurye
Bağcılar Kurye

Gönderi durumuna ve büyüklüğüne göre en uygun araçlar ile gerçekleştirilen moto kurye hizmetlerinde, sorumluluğu alınmış olan her gönderiye aynı özen ve hassasiyet gösterilmektedir. 

Meltem Durmuş30 April 2019
tuzladan mecidiyeköye kısa sürede gönderimizi teslim ettiler,teşekkür ederimyağmur kaplan7 December 2018
KURYE 747 September 2018
Altınkaya Otoçekici23 August 2018
Güvenerek kurye hizeti alabilirsiniz.Talha Durmuş2 August 2018

“Kurye” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir