Fsm Kurye Özel Gönderileride Taşır & Teslimat Yapar

Altunizade Kurye

Kurye Mi Lazım?

Kurye konusunda deneyimlerimiz, ve işinde uzman teslimatçı personellerimiz ile sizlere İstabul ve yakın il ilçelere motokurye hizmetlerini gerek araçlı gerek motorlu hizmet sunurız.  Araçlarımızı her zaman devrinde kullanak fazla yakıt yakmasını ve doğaya az bir şekilde kardiyoksik salımı yapmaktadır.

FSM Motosikletli?

İstanbul içi 39 ileçesinde ve 789 mahallesinde işini en hızlı gerçekleştiren personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmetler sunarız sizlere en yakın motorlu teslimat firmasıyız  Teknolojinin gelişmesi ile beraber hareket eden firmamız akıllı teknoloji ile beraber hareket etmektedir.

İstanbul İçi Hızlı Teslimat

Motokurye Niçin Bu kadar Önemli? Özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde trafik çok büyük bir sorun haline geldi. Bir yerden bir yere gitmek hem çok büyük eziyet hem de zaman kaybı olmaktadır. Gideceğiniz yere yetişmesi gerek önemli bir evrak varsa çok büyük problemler ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda motosiklet kullanmak hem pratik bir yöntem haline gelmiştir. Teslimatlar hem adres bilgileri açısından hem de zamanla trafikten kaçabilmeyi öğrenmeleri yönüyle yetişecek evraklarınızı sizden çok daha hızlı bir şekilde gideceği adrese teslim ederler.

Türkiye’de Teslimatçı Olmanın Zorlukları? 

Türkiye’de teslimatçı olmak diğer birçok ülkeye göre daha zor olsa gerek. Öncelikle trafikte motor kullandıklarından trafikte birçok araç kullanıcısı tarafından dikkate alınmayıp görmezden geliniyorlar.  Moto kurye olarak gönderileri teslim ettikleri kişiler tarafından hakaret düzeyinde sözler işitiyorlar. Bu insanların motorlu teslimatçı olarak tek bir amaçları var, onlara teslim edilen gönderiyi en kısa sürede ve hasar görmemiş olarak verilen adrese teslim etmek. Trafikte çoğu insan motorlu kuryelerin bile farkında değillerdir gözle de bakmazlar ama taşıdıkları sizin beklediğiniz önemli bir evrak olabilir.

%

Express

%

Normal

%

Dağıtım

kurye

İşinde Uzman Kuryeleriz

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.

İstanbulda Başarılı Olmak

  • Vip sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır en yakın kurye.