Kuryenet 850 222 93 93

  • 0850-222-93-93 bu numarayı aramanız daha ucuz daha hızlı iletişim kurarsınız.
  • 444-93-93
  • kurye net genel merkezi adresi
  • Gürsel mahallesi nurtaç cad icabet sokak no:1
  • Kağıthane/İstanbul

Kuryenet Türkiye’de % 100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir kargo ve kurye firmadır.Kurye net tüm Türkiye genelinde kurye ve kargo ve dağıtım hizmetleri sunmakta olup 444 nolu telefondan ve 0850 nolu telefondan normal mesai saatlerinden ulaşabilirsiniz.

Focus motorlu kurye hizmetleri kurye net firması değildir.

1994 yılından bu yana, Türkiye’de “değerli gönderi” dağıtım alanında hizmet veren Kurye net, Türkiye’nin en güvenilir dağıtım şirketi oldu. Barkotlu ve randevulu dağıtım sisteminin sektördeki ilk uygulayıcısı olan Kuryenet, değerli gönderi takibini de kurulduğu “ilk” günden itibaren müşterilerine 2500 kişilik kadrosu, 168 acentesi ile her gün 250.000’den fazla adrese hizmet vererek gerçekleştiriyor.
Dünyanın en güvenilir veri tabanlarını kullanarak; takip programlarını kendi bünyesinde oluşturan ve dağıtımda bölgesel farklılıkları ortadan kaldıran ilk özel dağıtım şirketi olan Kurye-net, bu sayede müşterilerinin istekleri doğrultusunda teknolojik altyapısını revize edebilmektedir.

Kurye net kendi teknolojisini oluşturduğu için, yeniliklere kolaylıkla adapte olabilmekte ve dağıtım bilgilerini en kısa sürede müşterilerine iletebilmektedir.

KURYE 0850 611 02 04

Bugün motorlu kurye hizmet sektörü İstanbul’da yaşam tarzı ve ihtiyaç haline gelmiştir hızlı gönderiler ve evrak teslimatı olsun yemek teslimatı olsun  hemen hemen her kes bir kerede olsa motorlu kurye hizmeti almış gerek memnun kalmış gerek üzülmüştür,başakşehir kurye hizmetleri insanlar çok hızlı bir şekilde hedefe ulaşmak için de kendi mesajlarını ve paketleri yerlerine ulaştıra bilmek için başakşehir  motorlu kurye hizmetinden faydalanmaktadır.

Başakşehir motorlu kurye hizmeti günümüz Türkiye’sinde bir sevilen birinden önemli bir mesaj ya da bir hediye almak için kurye hizmetinden faydalanmaktadır eskiden bu teslimatlar için günler haftalarca ve aylarca beklemek zorunda kalırdınız.

Bugün farklı kurye hizmetleri ile başka bir ilimize hatta ülkeye, teslimatlar gerçekleşmektedir kurye focus motorlu kurye hizmetleri bir belge veya bir paket gönderilecek adrese İstanbul içi maksimum 4 saatte ve İstanbul dışı km sınırları olmadan önemli evraklarınızı gidecek adrelere teslimat gerçekleştirir. Hız yanı sıra,güven ve gizlilğe önem veren kurye focus motorlu kurye hizmette sınır tanımamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir