Maltepe Kurye 0216 394 39 32

Maltepe Kurye Kartal Pendik Tuzla Motorlu Kurye

Maltepe kurye 0216 394 39 32 Hızlı Kurye Firması – Moto Kurye istediğiniz herhangi bir gün ya da saatte gönderi yapabilmenize olanak tanıyan Maltepe kurye ekibi, gönderilerin durumuna göre farklı alternatiflerde araçları bünyesinde barındırmaktadır. Gidilecek olan semte göre farklı zaman dilimlerinde gönderi teslimi gerçekleştiren maltepe kurye çalışanları, acil olan gönderilerinizde başka bir kurye ile ilgilenmeden yalnızca sizin gönderinizi teslim almakta ve direk olarak hedef adrese doğru yola çıkmaktadır. Kuryeye ihtiyacı olanlara en yakın moto kuryeyi yönlendiren Maltepe moto kurye firması, tüm acil gönderilerinizi zaman kaybına izin vermeden gerekli olan adreslere ulaştırmaktadır. Üstelik sizlere verilen gönderi numarası ile birlikte anlık olarak gönderi durumu takibi yapabilirsiniz.

İstanbul FSM Kurye olarak deneyimli ekibimiz ile yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Kurye sektörü son derece önem ve kalite isteyen bir sektördür. Bunun bilincinde olarak müşterilerimizin işlemlerini aksatmadan yapmak ve tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için maltepe kurye hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizler de kaliteli bir firma arıyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un genelinde olduğu gibi maltepe’de de yoğun trafik görülmektedir. Bir de olumsuz hava şartları eklendiğinde bu durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Acil olarak bir yere resmi evrak götürmeniz gerekiyor ise FSM maltepe kurye olarak kaliteli hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Elinizden alınan evrak ya da paketler, verdiğiniz adrese sağlam bir şekilde ulaştırılır.

Acil Kurye Hızlı Hizmet Maltepe

Acil kurye maltepe İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye Maltepe