web analytics
FSM Kurye İşimiz Teslimat
Avrupa Yakası 0212 588 66 60
Anadolu Yakası 0216 394 39 32
Motor Kuryeniz Her Zaman Hazır Hızlı

Motor Kuryeniz Her Zaman Hazır Hızlı

Motor Kuryeniz Her Zaman Hazır Hızlı Ve Sorunsuz Motor Kurye Hizmetleri Kuryecilik Hizmeti Hepsi deneyim sahibi ve tecrübeli kişilerden oluşan bir ekip ile birlikte yola çıkan ve sektörün kurye ihtiyaçlarına en etkili çözümü sunmayı amaç edinen firma, bunun için bünyesinde en yeni araçlara yer vermektedir. Kendine başarılı bir sistem kuran ve tüm sürecin aksamadan devam etmesi için tüm detayları düşünen ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı seçeneklerde kurye tedariği sağlayan bu firma, sizden gelen talep üzerine zaman kaybetmeden yola koyularak istediğiniz noktaya ulaşmaktadır.

Giyimkent Kurye

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye
Şehirler Arası Kurye Moto Kurye

Hızlı Teslimat Hizmetleri Bu konuda gerçekleştireceğimiz çalışmalar dahilinde, göndermeyi arzu ettiğiniz herhangi bir paket veya evrak için size belli bir süre garantisi veriyor ve bu süre dahilinde gönderilerinizi adrese ulaştırıyoruz. Böyle bir çalışma için her ne kadar en çok motosikletle kuryeleri kullansak da, amaca göre en iyi hizmeti alabilmek adına farklı kurye çalışanlarımızı da yine bu bağlamda değerlendirmekteyiz.

Çoğu zaman acil bazı gönderiler olabilmektedir. Bunların belirlenmiş bir zaman içerisinde doğru adrese ve doğru kişiye ulaştırılması büyük bir önem arz eder. Bunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar böyle işlemleri gerçekleştirmiş sağlam referanslar eşliğinde sizleri profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyar.

Acil Motorlu Kurye
Eylül 28, 2018

Home || Onerigo Online Shopping Marketplace Sites B2B Sellers and …
http://www.onerigo.com/
English. English; বাংলা; Arabic; French; Chinese; Türkçe. U.S. Dollar ($). U.S. Dollar ($); Australian Dollar ($); Brazilian Real (R$); Canadian Dollar ($); Czech …

Write a comment:
*

Your email address will not be published.