Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu Kurye Hizmeti Bütün farklı adreslere en hızlı şekilde rahatlık içinde ulaşmayı sağlayabilen motosikletli kuryeler sayesinde sizlere bu konuda en güvenilir dağıtım hizmetini sunmaktan gurur duyarız. Ehliyetli ve motor kullanma konusunda usta olan kurye personelimiz, size bir konuda en iyi hizmeti sağlamaktadır. Farklı evrak ya da paketler değişik ölçüler dahilinde motosikletlerin arka kısmındaki noktalara yerleştirilerek tüm adreslere ulaştırılmaktadır. Bu konuda ister gün içerisinde ulaştırılması gereken gönderiler istenirse de anlık olarak acil paket veya evraklar için, motosikletli kurye çalışanlarımız ile sizlere profesyonel bir destek sağlıyoruz.

Motorlu Kurye Hizmeti

Tamamen güvenilir hizmet çatısı altında gerçekleştirdiğimiz motosikletli kurye çalışmaları dahilinde, en zorlu adreslere kolay bir şekilde ulaşmaktayız. Bunlar içerisinde yokuş ya da çok dar olan kısımlar için hem arabaların giremeyeceği hem de yayan olarak çıkılmasının mümkün olmadığı noktalarda, motosikletli kuryelerimiz sizlere bu konuda iyi desteği sunmaktadır. Özellikle bölgeyi avucunun içi gibi bilen çalışanlarımız, herhangi acil bir gönderi adına firmamız bünyesinde hazır olarak beklemektedir. Tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişim kurmak ve göndermeyi arzu ettiğiniz paket veya evrak için motosiklet motosikletli personel hizmetini talep etmelidir.

Tecrübeli Çalışanlarımız İle Hizmetinizdeyiz

Firma olarak sadece motosikletli kurye desteği değil, aynı zamanda aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek dahilinde de en iyi dağıtım hizmetleri sunmayı sürdürüyoruz. Farklı marka ve modeller dahilindeki arabalar ile birlikte ayrıca yayan olarak da adreslere gün içerisinde ulaşarak ertesi güne bırakmadan tüm gönderileri alıcıya sunmaktayız. Taban fiyat olarak en uygun bütçeler eşliğinde sunduğumuz dağıtım hizmetlerini, kurumsal bir yapı altında müşteri memnuniyetini ön plana alarak sağlamaya devam ediyoruz. Bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizi de ayrı bir güven vermekten de ayrıca gurur duyarız.

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir