Motorlu Kurye 0212 588 66 60 – 0216 394 39 32

Motorlu Kurye 0212 588 66 60 – 0216 394 39 32

Motorlu Kurye 0212 588 66 60 – 0216 394 39 32 En Yakın Kurye Hizmet Ve Seçenekleri Çeşitli evrakların, belgelerin ve eşyaların hiçbir yere uğramadan direkt olarak teslimatını sağlayan en yakın motorlu kurye hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Randevu sistemi ile çalışan firmamız sizlere söz verdiği süre içerisinde gelmekte, teslim etmek istediğiniz tüm belgeleri almakta, güvenli ve hızlı bir şekilde verilen adreslere göndermektedir. Piyasanın en uygun fiyatlı ve en hızlı kurye hizmetleri için bizimle Whatsapp hattı üzerinden de direkt iletişime geçebilirsiniz. 

Normal Moto Kurye Hizmetlerimiz 

            Normal moto kurye hizmetlerimiz standart hizmetlerimiz içerisinde yer alıyor. Bulunduğunuz adrese yarım saat içerisinde ulaşan kuryelerimiz 1.5 ile 2 saat arasında değişen saatler arasında ulaştırmak istediğiniz tüm eşyaları ve belgelerin teslimatını gerçekleştirmektedir. Bununla birlikte teslimatların o anda tam olarak nerede olduğunu merak eden müşterilerimize araç takip sistemlerimiz ile de hizmet veriyoruz. Gönderilecek olan tüm belgelerin güvenliği bizim sorumluluğumuzda yer almaktadır. Teslimat gerçekleştirilen sonra tarafımızca aranan müşteriler bu konu hakkında da bilgilendirilmektedir. 

Arabalı Kurye Seçeneklerimiz 

            İstanbul’un Bağcılar semtinde en yakın kurye hizmetlerimiz arabalı olarak da hizmet vermektedir. Taşınmayacak kadar büyük olan tüm eşyalarınız motor dışında arabalı olarak da taşınmaktadır. Saat sürelerinde herhangi bir fark olmaksızın aynı gün içerisinde tüm teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Firmamızda çalışan kuryeler bu alanda özel eğitim almış ve sertifikalı olarak çalışmaktadır. Bizimle değerli, kıymetli ve büyük eşyalarınız için de arabalı kurye kapsamında iletişime geçebilirsiniz. 

Express Kurye Hizmetlerimiz ve Sizlere Sunduğu Avantajlar 

            Sizlere özel olarak sunduğumuz bir diğer hizmet express kurye olarak şirketimiz tarafından ifa ediliyor. Diğer teslimat sürelerinden çok daha kısa süreyi kapsayan bu kurye hizmetlerimiz sayesinde hemen teslim edilmesi gereken tüm resmi evrakların teslimatını mesai saatleri içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Bağcılar’da nerede olursanız olun sadece yarım saat içerisinde size ulaşıp bir saat içerisinde de önemli evrakların ve belgelerin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

VIP Kurye Hizmetlerimiz ile Hız ve Güven Bir Arada

            Son olarak sadece size özel olarak ifa ettiğimiz VIP kurye hizmetlerimiz mevcut. Mesai saatleri içerisinde sadece sizin ulaştırmak istediğiniz belgeler i ve eşyaları taşımaktayız. Bunun için ekstra bir fiyat tarifemiz bulunuyor.