Netkurye

Netkurye

Netkurye Türkiye’de % 100 Türk sermayesi ile kurulmuş bir kargo ve kurye firmadır.netkurye tüm Türkiye genelinde kurye ve kargo ve dağıtım hizmetleri sunmakta olup 444 nolu telefondan ve 0850 nolu telefondan normal mesai saatlerinden ulaşabilirsiniz.

 • 0850-222-93-93 bu numarayı aramanız daha ucuz daha hızlı iletişim kurarsınız.
 • 444-93-93
 • kurye net genel merkezi adresi
 • Gürsel mahallesi nurtaç cad icabet sokak no:1
 • Kağıthane/İstanbul

1994 yılından bu yana, Türkiye’de “değerli gönderi” dağıtım alanında hizmet veren Kurye net, Türkiye’nin en güvenilir dağıtım şirketi oldu. Barkotlu ve randevulu dağıtım sisteminin sektördeki ilk uygulayıcısı olan Kuryenet, değerli gönderi takibini de kurulduğu “ilk” günden itibaren müşterilerine 2500 kişilik kadrosu, 168 acentesi ile her gün 250.000’den fazla adrese hizmet vererek gerçekleştiriyor.
Dünyanın en güvenilir veri tabanlarını kullanarak; takip programlarını kendi bünyesinde oluşturan ve dağıtımda bölgesel farklılıkları ortadan kaldıran ilk özel dağıtım şirketi olan netkurye, bu sayede müşterilerinin istekleri doğrultusunda teknolojik altyapısını revize edebilmektedir.

Kurye net kendi teknolojisini oluşturduğu için, yeniliklere kolaylıkla adapte olabilmekte ve dağıtım bilgilerini en kısa sürede müşterilerine iletebilmektedir.

Focus motorlu kurye hizmetleri kurye net firması değildir.

 Rekabetin ve iş tecrübesinin öne geçtiği kurye hizmet sektöründeki  hak ettiği yere ulaşmak amacıyla, alanında yılların birikimi ve tecrübesi ile kuruldu.

Gerek fiyat politikası gerekse taahhüt ettiklerini gerçekleştiren yapısıyla müşterilerinin güvenini kazanarak,Gerek planlama gerekse operasyon aşamasında zamanın kendisi ve müşterileri için olan öneminin farkında olarak,Gerek teklif gerekse operasyon aşamasında sağlıklı sonuçlara varabilmeniz amacıyla farklı çözüm alternatifleri üreterek,İstanbul ve yakın illere kurye hizmeti sunmaktayız.

Birçok bakımdan, firmamız kurye focus motorlu kurye hizmetleri  İstanbul’da başarı için hız yanı sıra güven ve kaliteli hizmetini her zaman ilk günkü iş heyecanı ile sizlere normal express arabalı ve uçak kargo hizmetleri sunmaktadır.

 • İSTANBUL’UN MERKEZİ 8 BÖLGESİNE TESLİMAT SÜRESİ
 • NORMAL EVRAK 60 İLE 240 DAKİKA
 • EXPRESS EVRAK 30 İLE 120 DAKİKA toplamda gönderi ücretinin 2 katı
 • ARABALI TESLİMAT 60 İLE 240 DAKİKA toplamda gönderi ücretinin 4 katı
 • UÇAK KARGO 60 İLE 240 DAKİKA (AHL) toplamda gönderi ücretinin 2 katı
 • GECE HİZMETİ 30 İLE 120 DAKİKADA •  toplamda gönderi ücretinin 2 katı teslimatlarınız sizlerden alınır ve bu sürelerde gidecek adrese hızlı bir şekilde teslimat gerçekleşir.

Her şeyden önce, firmamız vermiş olduğumuz hız güven ve kaliteli hizmetle  mutlaka bizi diğer rakiplerinizden ayırt edecektir.

Kurye konusunda işinde uzmanlaşmış ve İstanbul trafiği ve motosikletine hakim motosikletli kadromuz ve gerek iç personele küçük büyük işletmelere büyük kolaylık sağlamıştır.

Gönderi teslimat bilgisini 24 saat ulaşabilmek ve E-posta ile gönderi durum bilgisine ulaşmak  veya sms bilgisiye bilgi  paylaşımı firmamı

z tarafından yapılmaktadır.

Kurye konusunda güvenli ve hızlı ulaşıp fiyat konusunda danışabileceğiniz çağrı merkezi.

 İşinde uzman kurye müşteri temsilcileri ve operasyon merkezi ile Kuryeleri doğru ve hızlı yönlendirebilen destek birimleri.

Şehir içi ve şehirler arası kurye hizmetleri  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan disiplinli işinde uzman kurye personeli ile Sektörde 20 yıllık tecrübe, bilgi, birikim ve teknolojik alt yapı sahip motorlu kurye firması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir