Pendik Moto Kurye 0216 394 39 32

Pendik Moto Kurye 0850 611 0 777

Pendik moto kurye İhtiyaçlarınızı ve gerekli olan paket, dosya vb. gönderilerinizi anında ve en hızlı bir şekilde almanıza ya da göndermenize olanak sağlıyoruz. Pendik moto kurye olarak bölgenin en kaliteli ve çeşitli araçlarımız sayesinde size lazım olan her şeyi en kısa zaman dilimi içerisinde hizmetinize sunuyoruz. Son derece acil gönderileriniz varsa biz daima sizin hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizin tüm gönderilerini hızlı ve güven içerisinde teslim işlemini yapıp, gönderiye herhangi bir zarar verilmeyeceğinin garantisini veriyoruz.

Pendik motorlu kurye olarak yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile sizi son derece memnun etmeye çalışıyoruz. Gönderilerinizi en üst düzey seviyesinde özen ve hassasiyet ile koruyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak ve çözüm odaklı iş prensibini benimseyerek gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetlerimiz ile her geçen gün daha fazla büyüyoruz.

Moto kurye olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile en güvenilir ve en hızlı bir şekilde teslimat sağlıyoruz. Pendik kurye ihtiyacı duyuyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı kurye hizmetimizin farkını ve kalitesini sizlere sunuyoruz. Kurye hizmetlerimize belirtilen numaradan ya da site adresimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pendik Moto Kuryesi

Pendik moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Pendik motor kurye

[ninja_form id=20]

Express Kurye

Express kurye Teslimat – 30 İle 120 Dakikalarda Teslimatlarınız Alınır & Bu Sürelerde Teslimat Yapılır Pendik moto kurye.

Normal Kurye

Normal Moto Kurye Teslimat – 30 ile 240 Dakikada Sizleren Alır & Bu Süreler İçerisinde Teslimat Yapılır Pendik motor kurye.

Uçak Kargo

Uçak Kargo – İstanbul Çıkışkı Veya İstanbul Gelişli Uçak Kargo Gönderilerinizi Kapıdan Kapıya Teslimat Yapılır Pendik motorlu kurye.

SSS Acil Kurye

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. 

Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir.

En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz

Acil Blog Pendik moto kurye

vamtam-theme-circle-post  Category Fsm Kurye Kurye

İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti

Temmuz 13, 2018 Edit İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti İmza Almadan Yapılan Dağıtım Hizmeti Gerçekleştirilecek olan hizmet çatısı altında…  Tags , , , Read More