Profesyonel Toplu Dağıtım Hizmetleri

Hızlı Teslimat Hizmetleri Bu konuda gerçekleştireceğimiz çalışmalar dahilinde, göndermeyi arzu ettiğiniz herhangi bir paket veya evrak için size belli bir süre garantisi veriyor ve bu süre dahilinde gönderilerinizi adrese ulaştırıyoruz. Böyle bir çalışma için her ne kadar en çok motosikletle kuryeleri kullansak da, amaca göre en iyi hizmeti alabilmek adına farklı kurye çalışanlarımızı da yine bu bağlamda değerlendirmekteyiz.

Çoğu zaman acil bazı gönderiler olabilmektedir. Bunların belirlenmiş bir zaman içerisinde doğru adrese ve doğru kişiye ulaştırılması büyük bir önem arz eder. Bunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar böyle işlemleri gerçekleştirmiş sağlam referanslar eşliğinde sizleri profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyar.

Profesyonel Toplu Dağıtım Hizmetleri

Profesyonel Toplu Dağıtım Hizmetleri  Profesyonel bir hizmet çatısı altında dağıtımları gerçekleştirmiş kurye seçenekleri adına, toplu olarak birbirinden farklı şirketler için özel bir hizmet sağlamaktayız. Gün içerisinde söz verilen zamanda tüm adreslere ulaşılmakta ve farklı evrak ya da paketler değişik boyutlarda güven içerisinde görülmektedir. Kanıtlı bir dağıtım şekli ile gerçekleştirdiğimiz kurye hizmeti ile sizlere bu konuda büyük bir güven sunmaktayız. Gönderiler eğer kişiye ulaşmış ise o zaman isim ve soyisim ile imza alınmaktadır. Eğer gönderi ulaşmadıysa binanın elektrik veya su numarasını alarak kanıt sağlamaktayız. Birbirinden değişik vasıtalar kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu hizmet ile sizlere motorlu kuryeler ya da araba şeklinde dağıtım hizmetlerini en iyi biçimde sunmaktayız.

Fsm Kurye
0216 880 07 81
0212 903 06 68

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir