Şile Kurye 0216 394 39 32

Şile Kurye Ağva Ümraniye Motorlu Kurye

Şile Kurye beklentilere uygun olarak tüm ürünleri tam zamanında ve doğru adrese ulaştıracak şekilde verdiği hizmet ile müşterilerinden her zaman tam not almaktadır. Sürekli olarak tercih edilme sebepleri arasında işlerini şansa bırakmak istemeyen ve deneyimin yanında öz veri ile çalışan kuryeleri gören müşterilerin olduğunu söylemek mümkündür. Her türlü ürünün kurye hizmeti çerçevesinde taşınmasını sağlamak amacıyla oluşturulan Şile Kurye motorlu olarak da hizmet vermektedir. Araç kuryenin yanında verilen motorlu kurye hizmeti sürekli yoğun olan trafikten sıyrılarak hızlı ve güvenli teslimat için oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Sizin için önemli olan her ayrıntı Şile kurye için de özel bir önem taşır. Bu sebeple taşınacak olan ürünlerin güvenliği ön plandadır.

Şile Kuryesi 0216 394 39 32

Beklentilerin karşılanması adına zaman kavramını oldukça verimli kullanan firma deneyimli personeli sayesinde kısa zamanda ciddi bir mesafe kaydetmiş ve adını köklü firmalar listesine yazdırmayı başarmıştır. Bu durumun en büyük sebebi müşteriler ile kurduğu iyi ilişkiler olan firma beklentileri karşılama düzeyi bakımından müşterileri tarafından takdir edilen ve sürekli tercih edilen bir firma konumundadır.

Şile Kurye Hızlı Hizmet

Şile kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye Şile

Express Kurye Şile

Express kurye Teslimat – 30 İle 120 Dakikalarda Teslimatlarınız Alınır & Bu Sürelerde Teslimat Yapılır.

Normal Kurye Şile

Normal Moto Kurye Teslimat – 30 ile 240 Dakikada Sizleren Alır & Bu Süreler İçerisinde Teslimat Yapılır.

Uçak Kargo Şile

Uçak Kargo – İstanbul Çıkışkı Veya İstanbul Gelişli Uçak Kargo Gönderilerinizi Kapıdan Kapıya Teslimat Yapılır.

SSS Acil Kurye Şile

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. 

Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir.

En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz

Şİle Blog

vamtam-theme-circle-post

İstanbul Tuzla Kurye 0216 394 39 32

Edit İstanbul Tuzla kurye 0216 394 39 32 motorlu kurye gönderileriniz sizler de hemen fiyatlarda bizleri… Read More