Şileye Yakın Kurye Firması

 

Şileye Yakın Kurye Firmasıyız

Şileye Yakın Kurye Firması Şile Kurye beklentilere makul olarak bütün ürünleri tam saatinde ve doğru adrese ulaştıracak şekilde verilen hizmet ile müşterilerinden her vakit tam not almaktadır. Sürekli olarak tercih edilme sebepleri arasında işlerini şansa bırakmak istemeyen ve deneyimin yanısıra öz veri ile çalışan kuryeleri gören müşterilerin olduğunu söylemek mümkündür. Her türlü ürünün kurye hizmeti kapsamında taşınmasını sağlamak hedefiyle yapılan Şile Kurye motorlu olarak da hizmet vermektedir. Araç kuryenin yanısıra verilen motorlu kurye hizmeti daimi yoğun olan trafikten sıyrılarak süratli ve güven edilir teslimat amacıyla olabildiğince mühim bir noktada bulunmaktadır. Sizin amacıyla mühim olan her detay Şile kurye amacıyla de özel bir ehemmiyet taşır.

En Yakın Şile Kurye

Şileye Yakın Kurye Firması Bu sebeple taşınacak olan ürünlerin güvenliği ön plandadır. Beklentilerin karşılanması adına vakit kavramını olabildiğince verimli kullanan firma tecrübeli personeli vasıtası ile kısa vakitte önemli bir uzaklık kaydetmiş ve ismini köklü firmalar listesine yazdırmayı başarmıştır. Bu durumun en büyük nedeni müşteriler ile kurduğu iyi temaslar olan firma beklentileri karşılama seviyesi bakımından müşterileri doğrulusunda takdir edilen ve daimi tercih edilen bir firma konumundadır.

İstanbul Anadolu yakası kurye Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Şile Fsm Motorlu Kuryesi

Ağaçdere Mahallesi Ağva Merkez Mahallesi Ahmetli Mahallesi Akçakese Mahallesi Alacalı Mahallesi Avcıkoru Mahallesi Balibey Mahallesi Bıçkıdere Mahallesi Bozkoca Mahallesi Bucaklı Mahallesi Çataklı Mahallesi Çavuş Mahallesi Çayırbaşı Mahallesi Çelebi Mahallesi Çengilli Mahallesi Darlık Mahallesi Değirmençayırı Mahallesi Doğancılı Mahallesi Erenler Mahallesi Esenceli Mahallesi Geredeli Mahallesi Göçe Mahallesi Gökmaslı Mahallesi Göksu Mahallesi Hacı Kasım Mahallesi Hacıllı Mahallesi Hasanlı Mahallesi İmrendere Mahallesi İmrenli Mahallesi İsaköy Mahallesi Kabakoz Mahallesi Kadıköy Mahallesi Kalem Mahallesi Karabeyli Mahallesi Karacaköy Mahallesi Karakiraz Mahallesi Karamandere Mahallesi Kervansaray Mahallesi Kızılca Mahallesi Korucu Mahallesi Kömürlük Mahallesi Kumbaba Mahallesi Kurfallı Mahallesi Kurna Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Oruçoğlu Mahallesi Osmanköy Mahallesi Ovacık Mahallesi Sahilköy Mahallesi Satmazlı Mahallesi Sofular Mahallesi Soğullu Mahallesi Sortullu Mahallesi Şuayipli Mahallesi Tekeköy Mahallesi Ulupelit Mahallesi Üvezli Mahallesi Yaka Mahallesi Yaylalı Mahallesi Yazımanayır Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yeşilvadi Mahallesi

Şile Mahalleleri

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir