Sözleşmeli Dağıtım Hizmetleri

Sözleşmeli Dağıtım Hizmetleri

Sözleşmeli Dağıtım Hizmetleri Faklı seçeneklerden biri de kurye hizmetleri adına sözleşmeli dağıtım seçeneğidir. Burada farklı evrak ya da paketler adrese götürüldüğü zaman alıcıya sözleşme sunulur ve bu form kapsamında doldurulması istenir. Bu sözleşme veya formdan hem gönderici de alıcı haberdardır. İşlem gerçekleştirip gönderi alıcıya ulaştırıldıktan sonra sözleşme doldurulup göndericiye sunulmaktadır. Bu şekilde iki taraf arasında paketin tam olarak bulaştığına dair elde bir kanıt bulunur. Aracı olarak ise uzman kurye çalışanlarımız eşliğinde sizlere bu konuda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Tüm farklı gönderileriniz için sözleşme dahilinde çalışmalar yürüterek işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Eksiksiz Bir Çalışma Sözleşmeli Dağıtım Hizmetleri

Bu konuda eksiksiz bir çalışmayı sizlere sunarak, sözleşmeli şekilde adrese ulaştırılan gönderiler kapsamında kusursuz bir hizmet sağlamaktayız. Teslimat gerçekleştirilirken sözleşme içerisindeki bilgilerin tam olarak alıcı tarafından doldurulması istenir. Bilgiler tamamlandıktan sonra ise imzalı şekilde gönderi alıcıya sunulur ve sözleşme gönderici firmamız bünyesinde söz verilen zaman içerisinde ulaştırılır.

Sözleşmeli Dağıtım Hizmetleri Güvenilir bir hizmet kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu çalışma sayesinde tüm evrak veya paket gibi farklı gönderileriniz bizimle garanti altındadır. Bize sunduğunuz sözleşme ya da form dahilinde sizleri bunu eksiksiz olarak sunmaktayız. Eğer alıcıyı adresinde bulamazsak o zaman kanıt olarak kurye çalışanlarımız elektrik veya su gibi numaraları alarak sizlere güven sağlar.

 Tüm Kurye Hizmetiniz İçin Güvenilir Bir Destek

Sözleşmeli veya form dahilinde gerçekleştirdiğimiz bu kurye hizmetinin yanı sıra aynı zamanda akla gelebilecek tüm farklı dağıtım seçenekleri dahilinde firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. İmzalı ya da imzasız veya kimlik şartlı gibi daha birçok değişik çenek altında araba veya motosiklet ile birlikte, yayan şeklinde farklı seçenekler dahilinde adreslere tam zamanında ulaşmaktayız. Daha detaylı bilgi için hemen bize ulaşabilirsiniz.

tuzla kurye Adressiz Profesyonel Dağıtım Hizmeti

Fsm Kurye
0216 880 07 81
0212 903 06 68

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir