30 Dak Oldu Kuryem Nerede?

Kurye hizmetleri
normal teslimat
express teslimat
Şeklinede iki kategoriye ayrılır normal teslimat için bi alt sss bakabilirsiniz sizlere verilen süreler içerisinde teslimatlarınızı gidecek adreslere zamanında teslimat yapılır.

Normal Kurye Gönderileri Süresi Nedir?

Normal kurye gönderileri İstanbulun merkezi konumlarına 60 ile 240 dakikalarda teslimat yapılır bu süreler içerisinde normal bir şekile fsmkurye ile gönderi yapabilirsiniz.
Gönderiniz ACİL İSE EXPRESS KURYE istemeyi unutmayın.

Express Kurye Nedir?

Express kurye Teslimat - 30 İle 120 Dakikalarda Teslimatlarınız Alınır & Bu Sürelerde Teslimat Yapılır. Gönderileriniz Acil İse Express Kurye İstemeyi Unutmayın

En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz

Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir.

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır.

Kurye Çağır 0850 611 0 777