Sultanbeyli Kurye 0216 394 39 32

Sultanbeyli Kurye Sancaktepe Kartal Kurtköy Motorlu Kurye

Sultanbeyli Kurye Sancaktepe Kartal Kurtköy Motorlu Kurye Başarılı bir ekip oluşturduktan sonra sektörde faaliyet göstermek için yola koyulan ve son derece kaliteli hizmetler sunarak kendine farklı bir yer edinen Fsm Kurye, tüm kurye talepleri için en uygun seçeneklerde hizmetler gerçekleştirmektedir. Kurye talebi işlerinin oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirildiği Fsm Kurye firmasında, müşterilerin taleplerine ve gönderilerinin aciliyet durumuna en uygun çözümler sağlanmaktadır.

Sultanbeyli Kuryesi

Kurumsallıktan hiçbir zaman ödün vermeyen ve tamamen güvenilir hizmetler sunan Sultanbeyli moto kurye firması, daha kusursuz olmak adına sürekli olarak kendine yatırım yapmakta ve gelişmeye devam etmektedir. Tüm gönderilerin en güvenilir şekilde yerlerine ulaşması için çok büyük çaba harcayan Sultanbeyli motorlu kurye elemanları, müşterilerini her zaman mutlu etmeyi başarmaktadır. En zor mesafelere bile hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan bu firma, sorumluluğunu almış olduğu her işi hiçbir sorun yaşamadan tamamlamayı ve müşterilerinin güvenini boşa çıkarmamayı ilk öncelikleri arasında saymaktadır. Müşterilerinin diledikleri her zaman kolayca ulaşabilmeleri adına hiç durmadan hizmet sunmaya devam eden Sultanbeyli kurye firması, yeniliklere her daim açık yapısı ile birlikte çalışma alanını genişletmeye devam etmektedir.

Acil Sultanbeyli Kurye Hızlı Hizmet

Acil sultanbeyli moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Acil moto kurye Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Motorlu kurye Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Acil Moto Kurye

Express Kurye Sultanbeyli

Express kurye Teslimat – 30 İle 120 Dakikalarda Teslimatlarınız Alınır & Bu Sürelerde Teslimat Yapılır.

Sultanbeyli Normal Kurye

Normal Moto Kurye Teslimat – 30 ile 240 Dakikada Sizleren Alır & Bu Süreler İçerisinde Teslimat Yapılır.

Uçak Kargo Sultanbeyli

Uçak Kargo – İstanbul Çıkışkı Veya İstanbul Gelişli Uçak Kargo Gönderilerinizi Kapıdan Kapıya Teslimat Yapılır.

SSS Acil Kurye Sultanbeyli

Neden Abone Önemli?

İstanbul Fsm Motorlu Kurye firmamız sizlere abonelik sistemi ile anında %25 indirimler ve express gönderilerde süre garantisi sunmaktadır. 

Nasıl Abone Olunur?

Abonelik sistemi formunu iletişim kısımında bulunmaktadır ilk önce gerekli bilgilerinizi formu eksiksiz doldurup firmamıza mail göndermeniz gerekmektedir firma abonelik departmanımız sizin ile en kısa zaman iletişime geçerek gönderi türünüze ve adetlerine göre sizlere özel fiyat sözleşme ile abonelik sistemi hakkında bilgi söyleyecektir.

En Yakın Kurye Nerede Şuanda?

İstanbulun 39 ilçesine 789 mahallesine hizmet sunan çok kapsamlı kurye ağımız vardır sizlere en yakın konumdaki kurye personellerimizi yönlendirmekteyiz

Blog

vamtam-theme-circle-post

İstanbul Tuzla Kurye 0216 394 39 32

Edit İstanbul Tuzla kurye 0216 394 39 32 motorlu kurye gönderileriniz sizler de hemen fiyatlarda bizleri… Read More