Teslimatlar İçin En İyi Hizmet FSM İle Başlar

 

Teslimatlar İçin En İyi Hizmet

Teslimatlar İçin En İyi Hizmet Çoğu zaman acil bazı gönderiler olabilmektedir. Bunların belirlenmiş bir zaman içerisinde doğru adrese ve doğru kişiye ulaştırılması büyük bir önem arz eder. Bunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar böyle işlemleri gerçekleştirmiş sağlam referanslar eşliğinde sizleri profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyar. Hızlı Teslimatlar İçin En İyi Hizmet 7/24 gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde herhangi bir saat içerisinde belirli bir sürede hızlı teslimat gerçekleştirerek gönderilerinizin alıcıya ulaşmasına imkan sağlamaktayız. Hangi adrese olursa olsun motosikletli kurye çalışanlarımız ya da yayan ve araba ile birlikte hızlı teslimat işlemlerini size herhangi bir biçimde mağdur etmeden güven sağlamaktayız.

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

Giyimkent Kurye

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye
Şehirler Arası Kurye Moto Kurye

Kurye Mi Lazım?

Kumköy , Rumelifeneri , Uskumruköy , Zekeriyaköy , Baltalimanı , Büyükdere , Cumhuriyet , Çayırbaşı , Derbent , Emirgan , Fatih Sultan Mehmet , Ferahevler , İstinye , Kazım Karabekir Paşa , Kireçburnu , Kocataş , Maden , Ptt Evleri , Pınar , Poligon , Rumelihisarı , Reşitpaşa , Rumelikavağı , Sarıyer , Tarabya , Yeniköy , Yenimahalle , Ayazağa ,Huzur , Maslak , Darüşşafaka , Bahçeköy Yenimahalle , Bahçeköy Kemer , Bahçeköy Merkez , Akören , Çeltik , Fenerköy , Seymen , Alibey , Alipaşa , Fatih ,Küçükkılıçlı , Mimar Sinan , Pirimehmet Paşa , Yenimahalle , Yolçatı , Semizkumlar ,Büyükçavuşlu , Ortaköy , Fevzipaşa , Kavaklı Hürriyet , Kavaklı , Cumhuriyet , Sancaktepe , Selimpaşa , Balaban , Kadıköy , Gümüşyaka , Sayalar , Küçük Sinekli , Bekirli , Kurfallı , Beyciler , Danamandıra , Büyük Kılıçlı , Büyüksinekli , Çayırdere , İsmet Paşa ,Gazitepe , Abdurrahmangazi , Adil , Ahmet Yesevi , Akşemseddin , Battal Gazi , Fatih , Hamidiye , Hasan Paşa , Mecidiye , Mehmet Akif , Mimar Sinan , Necip Fazıl , Acil Motorlu Kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir