Teslimatlarınızı Zamanında Ulaşır

 

Teslimatlarınızı Zamanında Ulaşır

Teslimatlarınızı Zamanında Ulaşır İstediğiniz herhangi bir gün ya da saatte gönderi yapabilmenize olanak tanıya kurye ekibi, gönderilerin durumuna göre farklı alternatiflerde araçları bünyesinde barındırmaktadır. Gidilecek olan semte göre farklı zaman dilimlerinde gönderi teslimi gerçekleştiren kurye çalışanları, acil olan gönderilerinizde başka bir kurye ile ilgilenmeden yalnızca sizin gönderinizi teslim almakta ve direk olarak hedef adrese doğru yola çıkmaktadır. Teslimatlarınızı Zamanında Ulaşır Kuryeye ihtiyacı olanlara en yakın moto kuryeyi yönlendiren kurye firması, tüm acil gönderilerinizi zaman kaybına izin vermeden gerekli olan adreslere ulaştırmaktadır. Üstelik sizlere verilen gönderi numarası ile birlikte anlık olarak gönderi durumu takibi yapabilirsiniz.

Her Zaman Hızlı Teslimat

İstanbul Kemankeş Mahallesi, İstanbul Kılıç Ali Paşa Mahallesi, İstanbul Kocatepe Mahallesi, İstanbul Kulaksız Mahallesi, İstanbul Kuloğlu Mahallesi, İstanbul Küçükpiyale Mahallesi, İstanbul Müeyyetzade Mahallesi, İstanbul Ömeravni Mahallesi, İstanbul Örnektepe Mahallesi, İstanbul Piri Mehmet Paşa Mahallesi, İstanbul Piyale Paşa Mahallesi, İstanbul Pürtelaş Mahallesi, İstanbul Sururi Mahallesi, İstanbul Sütlüce Mahallesi, İstanbul Şahkulu Mahallesi, İstanbul Şehitmuhtar Mahallesi, İstanbul Tomtom Mahallesi, İstanbul Yahya Kahya Mahallesi, İstanbul Yenişehir Mahallesi, İstanbul 19 Mayıs Mahallesi Mahallesi, İstanbul Alkent 2000 Mahallesi, İstanbul Atatürk Mahallesi, İstanbul Cumhuriyet Mahallesi, İstanbul Dizdariye Mahallesi, İstanbul Fatih Mahallesi, İstanbul Karaağaç Mahallesi, İstanbul Çakmaklı Mahallesi,

İstanbul Fsm Kurye Sizlere En Yakın Kuryemizi Göndermekteyiz

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.
  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir