FSM Kurye İşimiz Teslimat
Avrupa Yakası 0212 588 66 60
Anadolu Yakası 0216 394 39 32
Ümraniye moto kuryeleri

Trafiğin En Yoğun Olduğu Yerlerde

Trafiğin En Yoğun Olduğu Yerlerde Mesafenin uzunluğuna ve gönderinin türüne göre belirlenen fiyatlar, bütçenizi aşmayacak sizi zorlamayacak seviyelerdedir. Haftanın her günü ve her saati sizlere bu konuda destek olmaya devam eden profesyonel ekip, teknolojinin sunduğu tüm avantajlardan faydalanarak müşteri ihtiyaçlarına çözümler sağlamaktadır. Trafiğin En Yoğun Olduğu Yerlerde Trafiğin yoğun olmasından etkilenmeyen ve ne kadar karışık olursa olsun her adresi kolaylıkla bulabilen kurye elemanları, her şartta ve her koşulda gönderilerinizi sorunsuz olarak zamanında teslim etmektedir. Tüm gönderi sürecinizi takip edebilmenize olanak sağlayan firma, teslimatı yaptıktan sonra da size detaylı olarak gönderi bilgilerini ulaştırmaktadır.

Giyimkent Kurye

İstanbul Fsm Motorlu Kuryesi

Moto kurye İstanbul trafik sıkışıklığı nedeniyle teslimat hizmetlerinin rağbet gördüğü bir şehirdir. Ancak birey ya da firmaların bu tip bir öncülüğü bilinen adreslerle alması kaçınılmaz gerçektir. Normal motorlu kurye ve ekstra hızlı gönderi işleriyle fark yaratan biz, aynı günde tüm evrakları ve A4 boyutlu belgelere arzu ettiğiniz yere ulaştırıyoruz. Uçak kargo ve araba teslimatözelliklerimizi de yeri gelmişken hatırlatalım.

  • Bekleme esnasında ilk 5 dakika ücretsiz olup,sonrası beklemeler  1,00 TL/dk’dır.
  • Listedeki fiyatlar A4 zarf boyutundaki gönderiler için hazırlanmıştır.
  • Koli,paket ve hacimli gönderiler için ekstra fiyatlandırmalar uygulanır.
  • Ekspres gönderimler liste fiyatının 2 katı ile çarpılarak uygulanır.
  • Vip kurye sistemde taşınan gönderimler liste fiyatının 4 katıdır.
  • Mesai saati dışındaki gönderimlerde ekstra fiyat tarifesi uygulanır.
  • Köprü geçişlerinde köprü ücreti uygulanmaktadır.
  • En yakın kurye
Şehirler Arası Kurye Moto Kurye

Hızlı Teslimat Hizmetleri Bu konuda gerçekleştireceğimiz çalışmalar dahilinde, göndermeyi arzu ettiğiniz herhangi bir paket veya evrak için size belli bir süre garantisi veriyor ve bu süre dahilinde gönderilerinizi adrese ulaştırıyoruz. Böyle bir çalışma için her ne kadar en çok motosikletle kuryeleri kullansak da, amaca göre en iyi hizmeti alabilmek adına farklı kurye çalışanlarımızı da yine bu bağlamda değerlendirmekteyiz.

Çoğu zaman acil bazı gönderiler olabilmektedir. Bunların belirlenmiş bir zaman içerisinde doğru adrese ve doğru kişiye ulaştırılması büyük bir önem arz eder. Bunun bilincinde olan firmamız bugüne kadar böyle işlemleri gerçekleştirmiş sağlam referanslar eşliğinde sizleri profesyonel bir destek sunmaktan gurur duyar.

Acil Motorlu Kurye
Write a comment:
*

Your email address will not be published.