Uçak Kargo 0850 611 0777

Uçak kargo 0850 611 0777 hemen ara

İstanbul Fsm Uçak Kargo Her Zaman Doğru Adreste

Uçak Kargo

Uçak kargo hizmetlerimiz sizlere gerek kapıdan kapıya gerek havalimanından havalimanına teslimatlar yapılmakta olup firmamız sizlere en iyi hizmeti sunan bilmek için gerek mesai saatleri içerisinde gerek mesai saatleri dışında 24 saat kesintisiz hizmetler sunar.

Sürdürülebilirlik deneyimlerimiz, sürücü davranışlarının araç yakıt ekonomisini ve emisyonlarını önemli ölçüde etkileyebileceğini göstermektedir.

Hava Kargo

Hava kargo önceliğimiz müşteri referanslarımızın bir kez daha bizleri tercih etmesidir. Bu sebeple günün her anında motorlu kurye istenildiğinde cevap verebilir olmamız önemlidir. Şirketimiz de taşıma kriterlerine uygun ve teknik nitelikleri yüksek motorlu kurye sayımız 80 olmaktadır. Her geçen gün daha kapsamlı bir motorlu kurye sayımızı da arttırmayı sürdürüyoruz.

Uçak kargo larınızı kapıdan kapıya hızlı ve güvenilir göndere bilirsiniz İstanbul dışındaki çözüm ortaklaımız ile kordineli bir çalışma ile teslimatlarınızı zamanında kapınızda olması için firmamız gerek titizliği göstermekte olup sizlere en yakın konumlarda bulunan firmamıza ait kuryemizi göndermekteyiz.

Göndereceğiniz ürün ve gidecek adres tespiti yaparak uçak kargo fiyatını çıkartıyoruz. İsterseniz abonemiz olarak moto kurye servisimizle alakalı sene boyunca çok daha indirimli ücretler ödeyebilirsiniz. Her türlü ticari ve özel paketlerin ulaşım sebebi olan moto kurye için bizimle tanışın ve sorun yaşamamanın mutluluğuna erişin.

Hava kargo ile moto kurye beraber kordineli bir şekilde çalışmakta olup gönderilerinizi motorlu kurye personellerimiz adresinizden alır HAVA ALANI KARGO ya teslimat yapar gidecek HAVA LİMANINDA bekleyen motor kuryemiz tarafında alınır ve adresinize teslimat yapar.

%

Express Kurye

%

Normal Kurye

%

Dağıtım

İşinde Uzman Kuryeleriz

Gereksiz iş gücü maliyetinden sizleri kurtaran firmamız, zamandan kazanmanızı sağlayarak iş gücü kaybının da önüne geçer. Edindiği lider pozisyonunu daima koruyarak hizmetlerini geliştiren firmamız, güvenilir ve garantili kurye taşımacılığının öncüsüdür.

İstanbulda Başarılı Olmak

Sitemiz üzerinden ya da iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşarak hizmetlerimizin kalitesinden ve ayrıcalıklarından istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Write a comment:
*

Your email address will not be published.