Uçak Kargo Nasıl Yardımcı Olabilirim?

Uçak kargo hizmetlerimiz sizlere gerek kapıdan kapıya gerek havalimanından havalimanına teslimatlar yapılmakta olup firmamız sizlere en iyi hizmeti sunan bilmek için gerek mesai saatleri içerisinde gerek mesai saatleri dışında 24 saat kesintisiz hizmetler sunar.

Önceliğimiz müşteri referanslarımızın bir kez daha bizleri tercih etmesidir. Bu sebeple günün her anında motorlu kurye istenildiğinde cevap verebilir olmamız önemlidir. Şirketimiz de taşıma kriterlerine uygun ve teknik nitelikleri yüksek motorlu kurye sayımız 80 olmaktadır. Her geçen gün daha kapsamlı bir motorlu kurye sayımızı da arttırmayı sürdürüyoruz.

Uçak Kargo Kapıdan Kapıya Gönder

Uçak kargolarınızı kapıdan kapıya hızlı ve güvenilir göndere bilirsiniz İstanbul dışındaki çözüm ortaklaımız ile kordineli bir çalışma ile teslimatlarınızı zamanında kapınızda olması için firmamız gerek titizliği göstermekte olup sizlere en yakın konumlarda bulunan firmamıza ait kuryemizi göndermekteyiz.

Göndereceğiniz ürün ve gidecek adres tespiti yaparak uçak kargo fiyatını çıkartıyoruz. İsterseniz abonemiz olarak moto kurye servisimizle alakalı sene boyunca çok daha indirimli ücretler ödeyebilirsiniz. Her türlü ticari ve özel paketlerin ulaşım sebebi olan moto kurye için bizimle tanışın ve sorun yaşamamanın mutluluğuna erişin.

Hava kargo ile moto kurye beraber kordineli bir şekilde çalışmakta olup gönderilerinizi motorlu kurye personellerimiz adresinizden alır HAVA ALANI KARGO ya teslimat yapar gidecek HAVA LİMANINDA bekleyen motor kuryemiz tarafında alınır ve adresinize teslimat yapar.